Ooteaeg Miami lennujaamas 6h

Kahe lennu vahe Miamis (suunaga Helsingisse) on ca 6h, pärastlõunal - 16:40-22:55.

Reisin kahe lapsega.

Mida sellisel kellaajal teha võiks? Kas kellelgi on kogemust, kui kiiresti turvakontrollist läbi saab õhtusel ajal ehk mis kellaks peaks tagasi MIA-s olema?

Loomaaed ja lastemuuseum läheb selleks ajaks juba kinni. Jääb vist variandina lihtsalt south beachil jalutada ja eine võtta?

Turvakontrollis läheb ikka pikalt aega ja lennujaamast linna ka veel sõita.. arvan, et teil jääb linnas aega väga väheks. Tagasi lennujaama tulles vaja ka ju järjekordades seistas ja need samuti tohutud.

6h on vähe võitu jah. Linnas on üldjuhul mega ummikud (eriti sellisel kellaajal, sõltub muidugi kui tegemist ndlvahetusega, siis oluliselt rahulikum) pluss ajakulu lennujaama toimingutega.

Pigem siis niisama minna lennujaama ümbrusesse jalutama, kuigi ega seal ka kusagile väga minna ei ole.. nii et keeruline juhtum.

Lennujaam on linnast ja rannast ikka kaugemal ning liikust on seal ka õhtuti piisavalt, nii et see kuskile sõitmine ei tasu ära. Jõuate linna ja põhimõtteliselt on vaja hakata kohe tagasi sõitma. Lennujaama ümbruses on tohutult ringteid ja keerutamist. Lennujaamast välja ja tagasi sisse pääsemine võib võtta ise juba üle tunni, oleneb palju lende sel päeval sisse tuleb. Meie jõudsime lennujaama õhtul kuskil 21 ajal ning passikontrolli järjekord oli ca 45 minutit juba.