Otsid ideid järgmise sihtkoha kohta?

Uus leht, mis soovitab põnevaid reisisihtkohti põhindes sellel, kus oled varem käinud.

http://www.nexttovisit.com/

Ausalt öeldes on see üsna kehv start-up idee. Põhjus on selles, et keskne idee on liiga üldine ja laialivalguv. Kui 1000-le inimesele, kes käisid San Franciscos, meeldis ka NYC, siis ei tee ma oma järgmise sihtkoha valikut selle põhjal. Tegelikult ei tule selle pealegi, kes võiks tõesti millegi taolise põhjal sihtkohta valida?

Proovisin ka seda lehte. No ma ei tea, vahet pole, mida ma sinna valikusse ka ei lisa - pakutakse alati järgmise sihtkohana esiteks mõnda Euroopa linna. Mõnikord isegi seda, kus ma olen juba muidugi käinud, kuid mida algses valikus ei olnud.

Kuigi ma muidugi niikuinii teen oma sihtkoha valiku osas otsuse ise, siis see leht on kuidagi kohe eriti vähese mõttega minu jaoks. Mis järeldusi saab teha selle põhjal, kui ma toksin sisse mõned kohad neist, kus ma käinud olen?

Aga mul soovitas esimese valikuna Tallinnat külastada, sest sarnase kogemusega reisisellid olid külastanud just seda linna:)

Ma ei saand üldse aru, kuidas see töötab. Minu käidud kohti pole sihtkohtade hulgas ühtegi, ise sisestada ka ei saa, ja üleüldse töötab see vist ainult linnade soovitajana. Aga ma ei kavatse ju lihtsalt mingisse linna reisida...