Otsime aprilli kuus Antalya piirkonnas head hotelli, kus oleks kasvõi lastebassein soojem.

Tere. Meil on plaanis aprilli lõpus tulla Antalyasse.  Ja otsime hotelli kus vähemalt lastebassein oleks soe, et lapsed saaksid sulistada. Kõik soovitused on teretulnud. 

Ise otsisin sama infot ja TA-st leidsin 2-aasta eest postitatud info. Üldiselt peaks reisikorraldaja ka seda infot jagama.Almost all hotels have heated indoor pools and the following have heated outdoor pools or sections:BelekCalistaCornelia DeLuxe indoor pool that flows outsideCornelia DiamondMaxx RoyalRegnum CaryaRiu Kaya PalazzoSueno DeLuxe indoor pool that flows outsideTitanic DeLuxeVoyage - Garden and AdultIn LaraBaia Lara until 1st AprilBarut Lara indoor pool that flows outsideDelphin Imperial over 14 poolTitanic

Kõik Delphin ketti kuuluvad hotellid omavad soojendusega basseine, https://www.delphinhotel.com/en Hinna ja kvaliteedi suhe on väga hea.

Millise hotelli kasuks te otsustasite siis. Me reisikorraldajat ei kasuta. Ostaksime ise lennupiletid ja bookime hotelli.  Meil oleks oluline et lapsed saaksid soojemas basseinis sulistada.

Delphine Deluxis olen ise 2x käinud. Soe oli sisebassein, kus sooja veega bassein nii pisikestele, kui ka suurtele ja veel mulluvann. Viimati käisime Kemeris Rixos hotellis, mis hämmastas lastele pakutavate atraktsioonide ja toidu poolest. Seal olid samuti olemas igasugu soendusega basseinid siseruumides, väljas olevad basseinid olid üpris külma veega :)