OÜ Knight International

Tere!
Sai kevadel lastud teha ajuloputust ja käisin presentatsioonil, kus pakuti puhkuseosakuid. Nüüd tunnen huvi, kas on teisigi, kes Radissonis O/Ü Knight International´iga tegemist tegid? Mis on edasi saanud, kas see O/Ü ikka tegutseb? Kas keegi on ka mõne reisi broneerinud või saanud?

Ma arvan, et pole vahet, mis nimega firma neid osakuid pakub. Lugu on kõigil pakkujatel ühesugune. Nutulugusid võib leida meediast ja netist väga palju.

Need pole reisid, mida nad pakkuvad - nad pakuvad väljaostetud õigust kasutada (puhata) mingi aeg mingis kohas hotellituba, apartmenti, jms. aastamaksu eest. Kohale pead ise lendama ja saama. Ehk omad suvilat nädalaks ajaks kusagil nt. Hispaanias. Eestlaste ostujõudu arvestades, siis tõenäoliselt aasta kõige viletsamal ajal.

Tere,
Nende mobiil telefon ei eksisteeri enam, kontorit kuhu minna saab ka ei ole, mailidele ei vasta :(
Kuhu pöörduda, ei kujuta praegu ette?

Tere,
Minul on sama probleem nagu sinulgi Aneta.
Kusjuures ühele minu e-kirjale nad korra vastasid ja ütlesid, et neil on tehnilised probleemid ja peale seda rohkem enam mitte.
Saatsin ka vastavasisulise kirja Tarbjakaitseametisse, kuid neil on õigus vastata kuu aega. Mõtlesin ka kohale minna koos sõlmitud lepinguga ja kviitungiga, mis nad esitasid. Kas ühendaksime jõud? Tegemist lihtlabase pettusega, mina seda ostu ja sooritanud, seda tegi minu abikaasa, kes kahjuks meelast juttu uskuma jäi. Samas mõtlesin, et seda asja ei saaks nii jätta. Kas sa avaldaksid enda meili aadressi, et saaksin Sinule juba sinna kirjutada.

Teate, ma juuni-juuli töötasin seal, kahjuks. Uksed pandi päevapealt kinni ,töötajad jäid rahata ja kogu see petturite kamp lendas Maltale tagasi :S
See oligi üks suur inimeste petmine ja ise ka ei usu, et ma seal nö telefoni-osakonnas töötasin.
Nii et..arvatavasti ei ole ka Teil midagi sealt saada :(

St. kohale minna ei ole teil enam kuskile. 7 juuli seisuga, 2010, lõpetasid nad eestis tegevuse. Ja nagu ma ütlesin, läksime meie hommikul tööle, uksed kinni ja asjad ära viidud. Palka nad ei maksnud ja ega enam kuskilt seda kätte ka saa. Kuna see nö boss oli Maltalt pärit, siis sinna ta ka arvatavasti lendas.
Sama skeemi on nad ka mujal riikides kasutanud. Muide, ilmus ka meie töötajate poolt selline artikkel : http://www.ekspress.ee/news/paevauudised/eestiuudised/puhkusemajutuse-muuja-tombab-teid-lohku.d?id=31955887

Tere siretta,
ma saatsin Sulle privaat sõnumi.

KI
Olen samuti KI ohver, kuid ühe reisi sain ikkagi tehtud sügisel Malta'le
Lennu pidi küll ise orgunnima aga hotell oli tõesti tasuta.
Ühel päeval moositi ostma holelli osakut, kuid otsi lolli ...
On veel teine reis - Mallorca'le kuid sellega pole veel midagi peale hakata. Saatsin sügisel Mallorca tellimuse kuid ilmnes, et liiga vara.
Broneerida saab 6 kuud ette
Saatsin nüüd broneeringu tellimuse kuid vastust pole veel. Kui broneerimiskeskus ei vasta saadan otse hotelli maili.

Sylly,
kas Sa saaksid anda Malta hotelli kodulehe aadress, kus Sul puhata õnnestus?
Tahaks proovida ühendust võtta otse hotelliga.

Käisime meiegi ajuloputusel. Ostsime 9tuh eest nädala majutust Maltal ja Tenerifel. Maltal San Antonios käisime ära. Jäime rahule. Tenerife võib vist unustada, keegi ei vasta. Maltal oli kohapeal korraldajatädi, kes andis oma kontaktid ja palus ühendust võtta. Ausalt öelda polegi erilist tahtmist punnida. Tenerife ainult reis maksab ligikaudu sama palju kui reisibüroo kaudu kogu pakkett. Kui just Ryanair-idega ei lenda.

Lootus pole veel kustunud. Saatsin broneerimiskeskusele Mallorca küsimise aga seda hotelli seal ei pakutud. Pakutakse alternatiivi aga kuhu ja millal-seda ei märgitud. Saatsin maili vastu, et olgu siis alternatiiv ja pakkugu kuhugi. Jään ootama vastust...

Sain alloleva vastuse Maltalt (hotell: San Antonia Hotel&SPA):

Dear Madam,

I am sorry to say, that we are no longer taking bookings from this company. You will have to try and sort it out in Estonia.
They have broken the contract they had with us.
I apologise if this is going to cause you any inconvenience.

Regards
Edna kennedy

Ilmselt tuleb siiski pöörduda politseisse :(