Päevased reisid Trogirist

Tere. Kes ööbinud Horvaatias Trogiris - kust leiab kohapeal päevareiside pakkujaid? Pean silmas 3 laguuni jms trippe. Mis hindadega seal neid pakutakse? Kas majandatakse eurodes, kunades? Ning kas oskab ehk keegi kommenteerida, kui sageli bussid jms viivad Spliti ja tagasi? Tänud!

Horvaatia bussiajad, sh Trogirist Splitti leiab buscroatia.com lehel, päeval ca 2x tunnis, üks ots 20kn

Tere Millumallikas ja teised!


Trogiris pakuvad reise, pean silmas eelkõige laevareise, vanalinnas mereäärsel promenaadil erinevad pakkujad, erineva hinnaga. Meie saime 3 aastat tagasi umbes Blue Lagooni päevase laevareisi (8-20.00) koos lõunasöögi, ühel saarel supluspeatuse  ja snorgeldamisvõimalusega keset merd ankrusse jäädes, jooke pakuti ka kogu aeg, kui pokaal tühjaks sai :) ja see maksis kokku kuskil 25-30 euri inimene. Aga valikuid on seal erinevaid, saab isegi erinevate laevade-paatidega Splitti sõita, hoopis lahedam kui bussiga. Jalutage ringi ja võimalused ei anna ennast kaua otsida. Ilusat reisi!

https://pasteboard.co/It074Cb.jpg

Trogiri väike ciovo on tilluke ent melu rohke nii päeval kui õhtul. Saarekesele teed jala 15-20 min ringi prale. Seal müügilette igal nurgal. Kindlasti ei kõnni mööda. Meie oma oli mitte kõige suurema melu sees. Märkisin kaardile mis meeles ja kust me lõpuks ostsime ja ka allahindlust saime.

Rahavahetuspunkte ka palju. Meelde jäi see mis asus suure ja väikese Ciovot ühendava silla juures st. väikesel Ciovol silla ligi. Kurss oli enamasti üsna ühesugune. Maksime ikka Kunades . Olen teinud mitu tripi horvaatiasse. Suuri soodukaid saime okt lõpus  samas meid oli ka punt 12in.