Pärnu->Palanga->Pärnu

Tervist!

Sooviks saada infot marsuudi Pärnu->Palanga->Pärnu kohta. Täpsemalt huvitab mind see, et kas selle marsuudi piiridesse jääb ka mingeid teemakse vms?

Ette tänades,

Rauno

Sõiduautoga ei ole sul ühtegi maksu. Leedu teemaks hõlmab ainult transpordiga tegelevaid sõidukeid.

Nida poolsaarel on tarvis maksta ökomaks

Kui palju see ökomaks maksma võib minna? ja kas Nida jääbki üldse selle marsuudi vahele?

Jurmalas pole maksu?

Kordan veel üle Mikkmikk´u jutu: Pärnust Palangasse sõites POLE vaja maksta mingit maksu. Palangast Nidasse on veel tükk maad sõitu ning lmselt on mul "ökonägu" , et Nida ökomaksudest pääsenud olen. Ehk Marx40 täpsustab, et kus ja kellele ta seda maksis?

Nii Jūrmala kui Nida jäävad Pärnu-Palanga marsruudist kõrvale, st nende külastamiseks tuleb haake teha. Kaardi vaatamine aitab selles veenduda:) Muidu Jūrmalasse sissesõit erasõidukiga maksab 1 latt/ööpäevas ja Nida ökomaks tasutakse mootorsõiduki pealt, rollerist kuni 9-kohalise mahtuniversaalini on see suvehooajal 20 litti.

Tegelikult eeldab iga reisi planeerimine kaardi tundmist. Nida on poolsaar ja populaarne sihtkoht. Sestap ka selline info. Ise katsun alati kaardilt nime j'rgi koha ]les leida. See aitab v'ltida liigseid k[simusi. Vabandan kirjavigade eest. Poolakate arvutil pole meie t'hestikust ei sooja ega k[lma.