Pagasi hoiustamise äpid/teenused a la Bounce

Tere! Kas kellelgi on reaalselt kogemust mingite pagasi hoiustamise firmadega, leidsin netist Bounce, Nannybag jne. Iseenesest tundub väga rändurisõbralik äriidee - võimalus hoiustada oma pagasit erinevates lepingulistes hoiukohtadeks a la hotellid, kauplused, muuseumid jne. Selliste äpipõhiste teenuste eeliseks on esiteks hind ja teiseks hoiukohtade võrgustik.

Aga reaalset tagasisidet on nende kohta netis vähe ja kui oma plaan sellele üles ehitada, et õnnestub suur sumadan päevaks kuhugi sokutada ja siis tegelikult asi ei toimi, oleks väga tüütu. Eks koroonaga seoses võib ka igasuguseid ootamatusi ette tulla jne. Sihtkoht Marseille. 

Ehk siis oleksin tänulik reaalsete kasutamiskogemuste jagamise eest.

Mul on kogemus ca 3 aasta tagant tollase BagBnb (nüüd Radical Storage) lehega. Vaja oli pagas päevaks Pariisi Gare du Nordi jaama lähedal hoiule panna. Sai sealtkaudu valitud lähim koht, mis oli mingi hotell. Läksin sinna, näitasin bronni ja pagas pandi hotelli hoiuruumi, kust selle hiljem ka kätte sain. Maksis see vist 5€. Muud alternatiivi ka polnud, kuna terrorirünnakute järelmina olid kõik jaamade pakihoiud suletud.

0
0

Ka mul on sama firmaga kogemus 4-5 aastat tagasi Milanos.

Sai suur kohver 1 tund enne keskööd  jäetud ühte kesklinna hotelli ja varahommikul (06.30) sain selle sealt kätte.

Küll aga ei olnud ma rahul teenuse tasustamise süsteemiga. Nimelt arvestati minu tasu kahe ööpäeva pikkuse hoidmise eest, kuigi tegelikult oli kestus vaid 7 tundi. Nimelt, kuna kuupäev muutus tund aega peale kohvri äraandmist, oldi seisukohal, et tegemist ongi kahe päevaga. Vaidlemine ei viinud mitte kuhugi.

Võimalik, et nüüdseks on see süsteem muutunud, ise ei ole seda firmat selle kogemuse järgselt rohkem kasutanud ja ei oska öelda.

0
0

Mina kasutasin täna Marseilles Bounce äpiga hoiustamist, maksis miski 6.70 vms, tegelt oli kirjas et 5 eurot ja siis mingi kindlustus, millest mul ei õnnestunud välja optida. Kohvri viisin hoiule pisikesse seebipoodi, kus see topiti lihtsalt leti alla, aga kõik toimis sujuvalt ja suurepäraselt. Nii asukoha kui hinna mõttes oluline eelis võrreldes tava-pakihoidudega, mis asuvad lennu- või rongijaamas ja maksavad siinkandis 15 euri ühik.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased