Palanga reis.

Tere. Sooviksin Teie arvamust kuidas sõita võimalikult kiiresti Riiast Palangale.Et siis mis marsruuti soovitate? Kes hiljuti käinud? Kus teetööd ja muud takistused segamas?

Käidud eelmine nädalavahetus, autoga läbi Siauliai. Google maps´ist leiad teekonna. Riia linnas vasakpööret näitab ainult valesti, seal on vasakpööre keelatud. Pööra pärast seda esimesel võimalusel vasakule ja jälgi gps´i. Piisab telefoni omast ja jõuad kõige lühemat teedpidi Siauliai maanteele. Ainult sõitke aeglasemalt et kaart järele jõuaks.

Ka plaanis minna ja uurin kiiremat marsruuti... Google andis lühema tee läbi Salduse, kuid Siauliai kaudu vist kiirem? Kas tasub sõita Riia linnast läbi või ringiga, nagu ViaMichelin näitab?

Läbi Salduse on lühim ning tuleb.sõita läbi linna, ringtee on väga pikk. Kui linna läbimine jääb vahemikku 16.30-19,00 tuleks vältida Valdemara tänava ja Vandisilla marsruuti ning sõita üle Sala tltsi ja Ulmani tänava.

Nagu kodulehelt näha oli, on delfinaarium hetkel suletud, kuid ei ole infot, millal see uuesti avatakse... Kahju muidugi, kindlasti oleks tahtnud ka seda külastada

Delfinaarium avatakse taas kevadel 2013, nii on kirjas kodulehel, seda küll ainult kohalikus keeles: http://www.muziejus.lt/inside.php?id=delfinai