Palangas hea ja odav ööbimine

Tere Plaan sellel nädalavahetusel Palangat külastada. Kas keegi teab soovitada korralikku ööbimispaika? (2 inimest + väike laps). Muiugi mõistliku hinna eest. Tahaks igaks juhuks koha bronnida, et seal vähem aega raisata.

Siis sa oled bronnimisega küll hiljaks jäänud.Kõik eelbronnitavad kohad on ammu ära bronnitud. seega ikka kohapeal ja jooksvalt.Ilma peavarjuta küll ei jää ja saad valida ka .

0
0

http://www.baltijahotel.lt/en.php/rest/accommodation/youth-hostel/

Soovitan seda kohta. Pole just superluks, kuid neljases kahe nariga toas on WC ja dušinurk, telekas, külmkapp. Toad on korralikud, maja väljast võib esialgu pisut ehmatada:) Siiski pead arvestama sellega, et tegu on noortehosteliga (juhuks kui seal näiteks mõni teismeliste grupp üle käte kipub minema). Olime ise seal klassiekskursioonil. Koht on kesklinnast natuke eemal (ca 15-20 min jalutamist).

0
0

Soovitan vaadata eramajutust. Olime juuli alguses väikse lapsega Palangas ja 100 liti eest oli igati korralik ööbimine peatänava läheduses. Vaikne tänav, lahke pererahvas. Toas kaks väiksemat voodit kokkulükatud üheks suureks ja teise üürilisega kahepeale kööginurk ja vannituba. Teise öö olime ka seal, kuid siis kolisime garaazipealsesse tuppa, mis maksis 80 litti. Seal oli päris omaette olemine, kuid polnud sooja vett. Sai pererahva vannituba kasutatud. Suhelda saab vene keeles. Aadress Plytu gatve 29, telefon 861235004 (vaata pilti). Kui seal on täis, siis naabrimees pakub ka, telefon 867447887. Lisaks samal tänaval teisel pool ka, kus meie ajal oli kõik täis, telefon 867973222. Üldse oli sellel tänaval palju öömaja pakkujaid. Kohtasime veel teisigi eestlasi. Asukohta vaata Google Maps lehelt.

0
0

http://www.palangatic.lt/en.php/page.32 Siit otsides peaksid ka endale sobiva leidma, kuna ka endal plaan minna, siis helistasin mõned kohad läbi, hinnad on vähe suuremaks läinud(pidavat eelmise aasta hinnad antud lehel üleval olema).

0
0

Kasutasin nädal tagasi Palanga lähedal Sventois kämpingut. Merest u. 400m 25 litti voodikoht kuid wc alla igasugust arvestust(ilma potita)

0
0

Kas keegi tahaks homme sõita nädalavahetuseks Palangasse puhkama

0
0

Tahan minna koos perega juulis 2009 Palangasse (6 inimest + koer). Sooviksin ööbida kämpingus mere ääres. Kas oskate midagi soovitada? Palun lisage võimalusel ka kodulehekülje aadress.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased