Palju maksab takso Pariisi kesklinnast Orly lennujaama?

Kas oskab keegi öelda? Lennuk läheb hommikul kell 8, seega kui peaks ühistranspordiga sõitma hakkama peaks keset ööd üles tõusma...tahaks ennast puhkuse ajal sellest säästa :)

Netist leitud:
Usual Cost of taxi transfer from Orly to Heart of Paris : 40 to 60 Euros
http://www.airport-paris.com/taxis.htm

Ca 30-45 euri ja 30 minutit sõitu.

60 on ikka kirves :S 30ga veel sõidaks...aga kui kaua peaks arvestama ühistranspordiga sõitu sinna? et 6.30 kohal olla? hotell saab olema kuskil Opera kandis
tänud, kes vastab!

googelda, nett on infost paks, miljon võimalust on lennujaama saada

50euri. Aga vaata oma hotelli, vbl hotell pakub fikseeritud hinna ja viib sind ära.
p.s. oma kogemustest ütlen, et säästa mõne teise asja pealt, ning ei pea mueretsema, kuidas ja kuhu minna ning seigelda varahommikul.

Buss CDG maksab kuskil 8.50 ja sõidab tund aega ooperi juurde Royssy buss, hakkab vist 5 käima ja RER rong läheb ka iga 15 min järel

vaata www.ratp.fr, aga prantsuskeelsest kohast. RER C 6.10€ ja rong sõidab ca pool tundi, buss Operast ei sõida, küll aga jääb opera 3 peatuse kaugusele invalidestkui sõita 8 metrooga. Taksohind reeglina alla 17 € ei lange, aga kiiremini nad ka just ei sõida. Takso kohta saab lugeda ja nimetatakse seda shuttleks. http://www.shuttle-paris.com/orly-airport-transfer.htm. Olen istunud taksoga ummikus ka laupäeva hommikul, aga rong on kindel.

Orly lennujaamast kesklinna on umbes 24-30 eurot. Orly on jupi maad lähemal kui CDG