Palju varuda Brüsseli lennujaamas aega lennuvahetuseks?

Tere,

Kas keegi oskab öelda kas 50 minutit Brüsseli lennujaamas on piisav, et ühelt lennult teisele jõuda?
Pole varem Brüsseli lennujaamas käinud ning ei tea kui suure lennujaamaga tegu. Kuna lennuväravate numbreid ju veel ei tea, siis selline optimaalne arvamus targematelt on teretulnud.

Täiesti piisav, Brüsseli lennujaam on üsna väike. Charleroi vähemalt.

Kõigepealt ütle kumb Brüsseli lennujaam, kas Zaventem või Charleroi.

Meil on tegemist Zaventem lennujaamaga :D

Kas Schengeni sisene lend või Schengenist väljuv? Aga kui passi- või turvakontrolli uuesti läbima ei pea ja eelmine lend graafikus siis jõuab. Kui eelmine lend hilineb kasvõi 10 minutit siis läheb kiireks. 50 minutit hängimiseks eriti aega ei jäta. Zaventem on suur ja tüütu.

Zaventem on ikka päris suur lennujaam ja kõndimist on palju. Siiski kui lennud on ühel piletil, lennud saabuvad enam-vähem graafikus ja mõlemad lennud on Schengenis sees, siis ei tohiks probleeme tekkida (mh ka Brussels Airlines´i USA lennud väljuvad viimasel ajal A-väravatest ehk nn Schengeni tsoonist, küll eraldi kontrolliga.

Isiklik kogemus - lennujaama kõige kaugemast väravast kuni lennujaamast väljas asuva bussipeatuseni jõuab u 10-13 minutiga, kui kõndida kiiresti :)

Schengeni sees ei tohiks probleemi olla, need lennud asuvad ühes terminalis, kust väravate vahel pole üle 10 min. Eeldusel muidugi et pagasit välja võtta pole vaja.