Palun abi! kiire

Mure: olis ostnud kaks erinevad piletid esimene Tallinn- Riia -Moskva - Riia - Tallinn AirBaltic teine Moskva - Hanoj - Moskva Aeroflot KÜSIMUS: KAS PAGAAS SAAB SAATA OTSE HANOJSSE VÕI TULEB MOSKVAS SEDA KÄTTE SAAMA JA EDASI TEELE PANNA (EHK VENE VIISAT VAJA) sellega on päris kiire, sest pühapäeval reis. Kas kellegil oli kogemus.

ette tänud

Kaks eraldi piletit = pagas tuleb välja võtta. Vaata hoolega üle, mis sul kaasas on ja sõida käsipagasiga. Vietnamist saab vajalikud asjad uuesti juurde osta.

Kas lastakse üldse Moskva lennukile, kui viisat ei ole?

In case of changes from one international flight to another, we recommend you to check your luggage in the airport of departure through to the destination point. In this case, there is no need to pick up the luggage and check it in again at Sheremetyevo. (http://www.svo.aero/en/transit/int-int/)

Ehk siis viisat ei ole vaja, palud oma pagasi juba Tallinnas Hanoisse tšekkida. Jääb küll tõenäosus, et nii mitme ümberistumisega võib see sihtpunkti õigel ajal mitte jõuda, aga alternatiiv on minna tõepoolest käsipagasiga.

Moskva lennukile lastakse viisata küll, kui on ette näidata edasilennu piletid ja edasilend toimub 24 tunni sees. Hilisema edasilennu korral saab lennujaamast transiitviisa.

See on siiski kõik teoreetiline, endal kogemus puudub.

AirBaltic üldiselt teiste firmade pagasiga ei tegele ja saadab selle tõenäoliselt ainult Moskvani. Moskvas on võimalus, et äkki transiitosas olevad Aerofloti teenindajad lähevad ja otsivad su pagasi üles ja saadavad järgmisele lennule. Samas mingit garantiid selleks ei ole. Peterburgis on vist see asi töötanud, aga Moskva lennujaama kohta vastavaid kommentaare ei mäleta.