Palun abi soodsate Türgi reiside leidmisel

Kust saidilt leida soodus Türgi reise. Neid 500€ pakkumisi näen kõikjalt. Käisin eelmine aasta oma 5aastase lapsega 330€ pakkumisega(kõik hinnas). Sooviks ka see aasta minna. Aga ei ole leidnud pakkumisi. Kas keegi oskaks soovitada ,kust vaadata.? Ette tänades.margit.rits@mail.ee

Sel aastal paraku ongi hinnad kõrgemad. Pakkumisi saab jälgida turismifirmade kodulehtedel (soovitan jälgida nö originaalset reisi korraldaja lehte), võib ka kammida pakkumisi lastminute.ee lehel. Hetkel Novatoursil näiteks pakkumine 475€ AI 3* hotellis Kemeris. Soovitan ka turismifirmade meililistidega liituda, siis jooksevad sooduspakkumised postkasti - ehk ühel päeval ka midagi huvipakkuvat.

Vaata reise algusega Riiast, tubli hinnavõit on garanteeritud!

Algusega Riiast peab ju arvestama ka lisaks aja-rahalise kuluga. Bussi sõit 4 tundi, peab kombineerima bussi ja lennuki ajad ja kui üks nendest jääb hiljaks- jälle peavalu, lisaks bussi piletid Riiga ja Riias kas takso või ühistransporti raha. Arvan, et lapsega on mugavam ikkagi lend Tallinnast. Palju see Riiast reis ikka odavam tuleb kui arvesse võtta eelpool nimetatud kulud.

Halloo, Margit! Vaata goadventure.ee nemad teevad otse Tallinnast, lähen ise ka Kemerisse mõne aja pärast lapsega.

Mina ostaks ainult Soome reisikorraldajate reisi-hetkel hinnapakkumised maikuuks alates 295.-Teenindus super, hotellid head, kus pole ida naabreid. Vaata rantapallo.fi, Soome reise müüvad Aurinko, Estravel jne. Olen nendega alati väga rahule jäänud ja Soome sõit ei ole sugugi keerulisem kui Riiga sõit. Hetkel müügil samuti odavad Kreeka reisid.

Soomest on lihtsam minna Põhja-Eestlastel. Kui mina näiteks Tartust võtan ette reisi algusega Soomest, siis pean arvestama päris suure aja- ja lisaraha kuluga. Sekeldamist on seega täpselt nii palju, et lihtsam on siis tiba kallim reis võtta algusega Tallinnast. 6-aastasega hakkab aeg ilmselt samuti suurt osa mängima, sest kõik lapsed pole kannatlikud ootajad, pikad otsad väsitavad mõne täiskasvanugi korralikult ära.

Mina mõtlesin Riiast sõitu just seetõttu ka, et Tartust ei ole erilist vahet kas sõita Riiga v Tallinna. Autoga minek niikuinii. GoAdventure soodustusega on nädal aega parkimist seal 1,5eur. Seega igati kasumlikum kui arvestada paketi hinda, mis on Riia kaudu minnes 350eur soodsam kui tallinnast minnes!