Palun ideid kuhu minna lihtsalt puhkama Euroopas augustis

Tere

Selline mõte tuli pähe, et läheks lihtsalt puhkma st unustaks suured vaatamisväärsused ja kella peale ärkamise jms ja lihtsalt puhkaks nädalakese.

Päevitamine ei ole minu teema, seega ainult rand jääb väheseks. Koht võiks olla muidugi ikka mere/ookeani ääres, samas võiks see olla ka linnas sees ja linn võiks olla kena, et seal jalutada. Autot rentida ei tahaks. Hinnatase võiks ka olla mitte väga palju kallim kui Eestis.

Kas ehk keegi tahaks mind natuke valimisel aidata?! Kas Portugalis midagi ehk või isegi Kreeka, Türgi?!

aitäh Jaanika

Täpsusta hinnaklassi. Mauritius.

No paneks ise vast reisi kokku ja mõtlesin, et ehk 10 000 nädal hotelli ja lennupiletid nägu näiteks?! Ja kohapeal siis lihtsalt puhkamine ja kulud ehk siis umbes 500 nägu päevas. St soojas kliimas ehk mõni päev piisaks puuviljadest ja teinekord ehk tahaks jälle restorani minna. Meie peres kolm liiget, et ümardades (elu näidanud, et alati kulub rohkem kui arvestad), et maksimum siis ehk 50 000 kokku see nädal perele!

Kaua Mauritiusele lendab?! Kuidas sinna saab? Mis hinnaklass on?

jah, hea küsimus onju :):) muigan siin. No on ju rong ja laev ja ratas ja jalad ja ... Mõtlesin, et kas palju vahepeatusi jms. Aga juba saan hakkama, siin Mauritiusest palju kirjutatud!

Ehk veel soovitusi!

Mulle tuli ka mõte pähe. Et paneks selle müra nüüd lukku.