Palun soovitage Unawatunas head hotelli või villat - lastega puhkuseks?

Soov minna detsembris või jaanuaris Sri Lankale. Palun soovitage Unawatnas head hotelli või villat, kus oleks lastega hea elada. Sooviks ranna lähedal või päris rannas ja kus oleks ka bassein.

Sõidame koos lastega (algklassilapsed) ja soov puhata korralikus keskm. 3-4 tärni hotellis või mõnes villa laadses majas, kus lastega hea ja turvaline olla. Sõidame mitme perega. Väga pikki matki ette võtta ei plaani, sest lastega on mägistel teedel suht piinarikas seigelda. Tahaks kohta, kus ei ole väga ülerahvastatud, kus ilusad rannad, mõnusad söögikohad ja kus õhtuti saaks katuke kusagil mõnusalt tiksuda. Olen väga tänulik, kui oskate ka mõnda head hotelli soovitada.

Tean, et kui palju postitusi läbi lugeda, siis leiaksin infot, aga loodan et on tordaid ja lahkeid inimesi, kes viitsivad uuesti kirjutada ja värsket infot jagada. Ette tänades! :-)

Käisime üle-eelmise aasta kevadel mehega kahekesi. Kui peaksime uuesti minema ja lastega, siis läheksin vast Mirissa kanti, seda põhjusel, et seal oli hea vaikne rand. Vaikne nii rahva kui lainetuse poolest. Teise valikuna võtaks Unawatuna. Olime selles http://www.agoda.com/coco-bay-unawatuna-resort/hotel/unawatuna-lk.html hotellis . Selle hotelli üheks plussiks on taas rand - vaikne lahesopp. Miinuseks võibolla kaugus nn keskusest, kus restoranid, baarid jm tegevus. Hikkaduwasse lastega ei läheks. Põhjuseks liiga suur laine, mis omalegi ohtlik on, rääkimata lastest.

0
0

Mirissa on kahtlemata rahulik ja hea rannaga, aga 4* nõuetele seal küll naljalt kohta ei ole, üksik uhkem "boutique" hotell tuleb meelde rannast.

Unawatuna peaks aga täpselt teie nõudmistele vastama - palju häid hotelle ja ilus rand. Udawalawe looduspargi külastus peaks olema täiesti talutav ühepäevane reis ja sealsamas kõrval on Galle, mille fort on kindlasti külastamist väärt, lisaks on kohe selle kõrval turg.

0
0

Suur tänu vastajatele. See on juba selge, et Hikkaduwa jätame valikust välja. Olen tänulik, kui veel hotellisoovitusi Unawatuna kanti annate ja endiselt huvitab ka Mirissa.

0
0

Olen tänulik, kui keegi oskab soovitada ka mõnda ilusat basseiniga villat, mida mitme perega koos üürida.

0
0

Hotellidest soovitan Unawatunas Thambapanni Retreati

0
0

Hotellidest soovitan Unawatunas Thambapanni Retreat,mere äärest jääb ta kuskile 500 m. kaugusele troopilises looduses.Hotellil on ka oma bassein.Hotell on omapärase arhitektuuriga,ehitatud vastu kõrguvat mäge.Väga ilus aed. Vaikne koht. Ei soovita lastega Thaproban Beach House,hotell väga meeldis,olin ise seal.Hotell on otse vastu merd,rannas läheb järsku sügavaks,mõne meetri pärast on juba vesi üle pea.Hotellil puudub bassein.

0
0

Soovitaksin Mirissat ja Palm Villat: http://www.palmvillamirissa.com seal on (lastega) ülimõnus. Kui vaalu ja delfiine tahate näha siis: http://www.whale-watching-mirissa.com

0
0

Otsin endiselt hotell-elamist ja ei oska valikut kuidagi teha, milline oleks just see õige piirkond (Unawatuna kant ja sealt allapoole kuni Mirissani). Palun veel hotelli soovitusi - reisime koos lastega! Sooviksin kindlasti elamist ookeani läheduses või lausa rannas ja kindlasti, et oleks bassein. Kui jutt Unawatunast, Mirissast ja see kant, siis milline rand on lastega ujumiseks parem, kuhu piirkonda hotelli soovitate? Kus piirkonnas on enam ööelu ja söögikohti? Kaardilt vaadata on pikk rannajoon, aga milline osa seal ilusam ja mõnusam elamiseks/ujumiseks. Kui kõik räägivad, et ujumisega on seal keeruline (Lained suured jne), siis kas oskate soovitada mõnda head kohta, kus on rahulikum sopp, et saaks lastega ka ujuda?

Tänan juba ette heade soovituste eest! :-)

0
0

Palun soovitage Unawatuna hotelle, kus hea lastea olla. Tänan!

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased