Bonneke

Rändur, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

2 meeldimist
16 postitust
44 kommentaari
 

9 külastatud riiki, 5% maailma 195st riigist

9 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

No väga armas ja eestlaslik kommentaar :-)) tänan! Ma ei too asju kaasa teistele näitamiseks, vaid omale tarbimiseks ja osad asjad mälestuseks. Endiselt ootan abistavaid kommentaare.

Sri Lankal õmmeldakse alltöövõtuna palju tuntud märkide spordirõivaid ja brändiriideid. Seal pidi olema poode, kus müüakse väikese defektiga samu riideid. Kas keegi on sattunud mõnda sellisesse poodi?

Tänud! :-) Kas apteeke on seal palju või leiab ainult suurematest kohtadest?

Soovitage ka järgi proovitud ja kiitmist väärt söögikohti.

Tänud Token556 põhjaliku info eest! Millist randa ujumiseks soovitad (kus lastega julgem olla)? Milline on ilus rand ja kus rahvast palju pole?

Kas oskad Unawatunas ka head söögikohta soovitada? Milline hea rannasöögikoht ja äkki soovitad ka mõne korralikuma söögikoha?

Kas apteeke on palju, kas on ka Unawatunas.

Ette tänades :-))

Palun soovitage Unawatuna hotelle, kus hea lastea olla. Tänan!

Otsin endiselt hotell-elamist ja ei oska valikut kuidagi teha, milline oleks just see õige piirkond (Unawatuna kant ja sealt allapoole kuni Mirissani). Palun veel hotelli soovitusi - reisime koos lastega! Sooviksin kindlasti elamist ookeani läheduses või lausa rannas ja kindlasti, et oleks bassein. Kui jutt Unawatunast, Mirissast ja see kant, siis milline rand on lastega ujumiseks parem, kuhu piirkonda hotelli soovitate? Kus piirkonnas on enam ööelu ja söögikohti? Kaardilt vaadata on pikk rannajoon, aga milline osa seal ilusam ja mõnusam elamiseks/ujumiseks. Kui kõik räägivad, et ujumisega on seal keeruline (Lained suured jne), siis kas oskate soovitada mõnda head kohta, kus on rahulikum sopp, et saaks lastega ka ujuda?

Tänan juba ette heade soovituste eest! :-)

Olen tänulik, kui keegi oskab soovitada ka mõnda ilusat basseiniga villat, mida mitme perega koos üürida.

Suur tänu vastajatele. See on juba selge, et Hikkaduwa jätame valikust välja. Olen tänulik, kui veel hotellisoovitusi Unawatuna kanti annate ja endiselt huvitab ka Mirissa.

Kas hetkel ka mõni hea kampaania Taisse lendamiseks saadaval? Kas keegi on lähiajal head hinda leidnud või mõni hea pakkumine silma jäänud? Ette tänades!

Tuhat tänu Mati! Just seda lehte ma otsisingi! :-) Tänan!

Olin vahepeal eemal ja ei saanud pakkumisi jälgida. Kas hetkel on silma jäänud häid pakkumisi Taisse lennuks? Mis arvate, kas on veel lootust headele kampaaniatele lennuks aasta alguses või olen kõik juba maha maganud?

Tänud vihjete eest, kuid Uzbekistan Airways jääb siiski valikutest välja. Kellel kogemust Qatar Airways lendudega Taisse või mujale, palun jagage!

Jah, seda Estraveli pakkumist on valusalt kahju vaadata, et seda tähele ei pannud:-( Andke palun teada, kui mõni hea Tai lennu pakkumine silma jääb! Tänan!

Cebule on Boholilt hea laevaühendus, kas seal on midagi vaadata - teha?

Suur tänu väärt info eest! Kui kellelgi veel häid ideid kuhu sealt trippe teha, siis ootan põnevusega.

to kristo525 Kas Balicasagi saarele saab otse Alona rannast või peab minema läbi Tagbilarani? Saan aru, et sinna viib paat ja see pole vist väga kaugel?! Kas oskad veel mõnda Panglao läheduses olevat saart soovitada, kuhu kindlasti minema peaks?

Suur tänu! :-) Väga head soovitused!

Punkel palun kommenteeri natuke- miks?! Palawani ju hirmsasti kiidetakse- imeilus loodus, lahked inimesed, vähe turisti ja mitte väga kallis. Veel kiidetakse palju Boracayd, aga mind hirmutab, et see on ülerahvastatud, hinnad kõrgeks aetud, söögikohad puupüsti rahvast täis, rannas pole kohta, kus privaatsemalt olla jne. Miks Palawani maha laisad?!

Kiidetud on rohkem Palawani põhjapoolset osa. Kas lõunapool on veelgi mahajäätum ja ilma teede-elektrita. Palun soovitage kus Palawanil pikemalt peatuda tasub ja kuhu pole vaja nina pista.

El Nido lendu ei saa kuidagi ajaliselt klappima. Puerto lennujaamast on El Nidosse vist üle 100 km?!? Kas see on väga kehva tee, mis sinna viib?

Tundub, et eralennufirmade hinnad on tunduvalt kallimad, kui riiklikel?! Või on vaja lihtsalt rohkem otsida? El Nido lennujaam on vist ka era, mitte riiklik?! Kas olete El Nido lennujaama kasutanud? Palju Manila lennujaamast (kummastki) linna maad on kui peab ööbima jääma ja samal õhtul edasi lendu pole?

Hong Kong - Palawan Milline on parim marsruut ja kergeim- kiireim viis El Nidosse kohale jõudmiseks? Kõigepelt vist Manilasse ja sealt edasi... Või?!?

Saan ma õigesti aru, et El Nido on selle saare parim paik kuhu elamine vaadata ja siis hakata ümberringi saart avastama? Kas Palawanil ööelu ka on?

To naabrimees - tegelikult ei kardagi ja rohkem ei uuri ka :-)
Tänud veel kord kõigile, kes viitsisid vastata!