Paradiisisaar.ee

Käisime tripil 5.3. Tuur ja korraldus on alla arvestuse. Kahjuks tundub et Jens on väsinud. Kuna olen enne need tripid käinud kyll turismikaga ja veel era tuurina eestlastega siis see kahjuks oli kohutavaim kogemus. Siin seal 3 min. Lambi kohtades snorgeldamised jpm. Piknik mis pidi rannal olema lootisin mingit grill v eksootikat. Võta näpust. Võileivad visati karbiga näkku ja voilaa se ongi piknik. Õhtusöök oli saarel kus valikuks oli ainult kala. Kahjuks meie grupis oli ka mitte kala sööjaid ehk yks sõi riisi ja teine tellis ise menyyst ja maksis nn oma söögi topelt. Soovitan Teil julgelt minna ise seda phi phi d avastama!! Se tuleb teile 3 korda odavam ja tuhat korda lõbusam!

Jah käisime ka omal käel Phi-Phi-l, jumala äge, oma aeg teed, mis tahad. Seal kohalike käest võtsime pika sabaga paadi ja kolasime mööda saari Maya Bay jne. Tingida muidugi annab päris kõvasti, seda tasuks kindlasti teha.

Kuna ei tea mis riigis trip 5.3 toimub ja ei tunne ühtegi Jensi peale Weissflogi ja Stoltenbergi, tuleks ikka alustada algusest s.t. mis riigiga, rannaga jne. tegemist.
Mis head asjad need Lambi kohad on ja mille poolest erinevad mitte kala sööjad kala mitte sööjatest?

Väga lame on teha uus kasutaja selleks et siin anonüümselt saaks poriga loopida.

Seda on tore näha, et Jens viitsib selgitusi jagada.

Kõigile haukujatele niipalju siis kriitikat ei osata vastu yldse võtta ja sellest tõsiselt kahju!Oma tagasisidet ei saa kirjutada ei facebooki ega tema enda lehele sest kohe kustutatakse ära. See juba et nägin vaeva tehes kasutaja näitab kui pettunud tegelikult olin. Loomulikult iga inimene teab kas läheb ja palju selle eest maksab. Aga inimesed on erinevad. Kui lugeda tema tagasisidet ja kiidetakse maa ja taevani oleks tore kui ka negatiivne tagasiside jõuaks inimesteni ja palju se asi tegelt seda hinda väärt on. Olin phuketil ja esim. Laevapilet maksab phi phile edasi tagasi koos hotellist transpordiga 700 kohalikku ( umbes 18 eur) sealt kohapealt tuur võtta maksad kopikaid või seltskonnaga võttes erapaadi jääte ikkagi plussi poolele. Las kohalik grillib sulle syya ja räägib mis kus ja kuidas. Sest tegelikult teavad nemad rohkem!. Et avastage seda Taid ikkagi ise....