trip-krainetrip-ukraine-dark
Pariisi ostukohad

Tere,

plaanis omal käel minna juuli eelviimasel nädalal Pariisi. Kas oskab keegi soovitada häid ostukohti.

Aitäh!

Kui tahad odavaid kohti ja naistele, siis sõida Moulin Rouge'i juurde ja piki tänavat leiad palju kauplusi. Pesu, riided, kangad, jalatsid, muu nipet-näpet. Tänava nimi on meelest läinud.

La Defense's (kohe Grande Arche'i ees) asuv Quatre Tempsi kaubakeskus oli koht, mis täitis eelmisel sügisel Pariisi külastades kõik kohvrites olnud vabad kohad. Just riiete osas oli valik hästi suur (nt C&A) ning hinnad kõvasti odavamad kui Eestis. Sai kohe mitu korda seal käidud, kuigi shoppamine mulle praktiliselt üldse ei meeldi. Aga ega ei ole palju kohti kus ka 2-meetrine isend saab riideid valida, mitte ei pea ostma kraami, mille ainuke parameeter on see, et "läheb selga". Ja naine sai kah igast nodi. Quatre Temps oli kunagi Euroopa suurim kaubamaja, seega valiku vähesuse osas kurtma ei pea.

Tervitused teemaalgatajale, lähen ise kah samal ajal Pariisi :)

Kui lähed Pariisi ainult shoppama, siis veidi linnast väljas Disneylandi läheduses asub "factory outlet centre" La Vallee Village http://www.lavalleevillage.com/LaVallee/home.asp?lan=en Üks kulunud soovitus ka: otsi tripadvisor.com-st Pariisi üles foorum, toksi otsingusse shopping vms ja infot kui palju :)

Tänud kõigile abistajatele.

kui see "factory outlet centre" asub sealsamas, mis ostukeskus Val d'Europe's siis on see suht odav ja asjalik koht tõesti. Asus mõnisada meetrit raudteejaamast. http://www.valdeurope.fr/files/valdeurope.fr/votrecentre/plandesmagasins/VDE_Plan_BD.pdf