Parim koht puhkamiseks lastega-rannapuhkus

Käisin Balil ja tegelikult ei olnud pooltki seda mida ootasin. Meeletu rahvastatus ja rannad koledad või kõlbmatud ujumiseks suurte lainete tõttu. Mida soovitaksite rannapuhkuseks lastega peredele. Ilus sinine soe vesi jne. Ei tohiks asuda väga kaugel ehk siis pikk lennureis ei sobi. Ise mõtlen Aafrikat, aga mida täpsemalt soovitate. Mõte oli Mauritiusest. Tahaks minna oktoobri lõpus.

Vabandust, aga kui kodutöö on tegemata, siis nii juhtubki. Minu mäletamist mööda oli mõnel hotellil Balil täiesti ok rannad ja basseinid on lastele enamuse ajast sulistamiseks ka täiesti sobivad. Lisaks oli rahvas sõbralik ja normaalsete hotellide randades neid küll meeletult ei olnud. Kui pikk lennureis ei sobi, milleks siis Mauritiusest mõelda, see on üks kaugemaid kohti üldse kuhu lähimaadest chartereid tehakse, 14 tundi lendamist.

Bali suhtes ei olnud kodutöö tegemata, seda kiideti kui erilist ja ilusat ja romantilist ja ei tea mida veel. Hotell oli meil viimase peal ja see reisi päästiski. Lapsed jäid siis koju ja nautisime mehega omaette olemist. Lihtsalt ei olnud päris see, mis kiidetud oli. Eriti Gili saar, no nii mõttetu koht. Ju on romantikast erinevad arusaamad inimestel. Ma küll pole eriti palju reisinud aga Tais käidud väikesaarte vastu see Gili küll ei saanud. Minu jaoks on ikka romantika privaatsus, ilusad pikad sinised ja puhtad rannad ujumiseks. Gili oli ülerahvastatud ja parajalt nõme koht.

Laste puhul sõltub, kui vanad nad on aga sobida võiks mõni Türgi Belekis asuv 5 tärni kuurort või Bodrum. Mõlemal juhul on lennud suhtelised lühikesed (3,5 tundi), lennujaamad lähedal ning hotellides lastele tegevust. Ega sellist idülli, kui Tai saarekese peal, küll lennutundidega lähemal kätte ei saa.

Teemaalgataja soovib sõita oktoobri lõpus ju!:)

ouch. No blue lagooni võiks sel juhul otsida Assooridelt.