Parkimine Tallinna lennujaamas?

Mittetallinlased, kuhu jätate auto, kui Tallinast lennukile lähete. Lennujaama parkla on ju hirmkallis :(

Äkki mõni tuttav ikkagi pealinnas v siis siin lähedal elab? Jätke auto sinna ja sealt taksoga. Või kõige lähem lennujaamale vist Peetri Selveri parkla, kus öine parkimine keelatud pole. Siin pidevalt mingid autod ka öösiti seisavad

Vbl olen imelik, aga mina hoian autot lennureiside ajal siiski lennujaama parklas. Maksab küll 4€ päev aga samas pole vaja takso peale kulutada ja auto on saabudes mugavalt minutilise jalutuskäigu kaugusel. Nädalaks-paariks kuskile suvalisse poe parklasse panna - no ei tõuse käsi.

Kanali tn peaks ka saama auto kuhugi parkida, kui märgid lubavad

Noh, see 4 euri ööpäevas pole ju nii hirmkallis. Vähemalt kindlas kohas. Pole ammu seal parkinud, arvan, et ikka veidi kallim peaks olema, kui 4 euri. Liiga odav tundub.

Huvitav, et Tallinnas pole keegi seni hakanud pakkuma parkimisteenust koos transfeeridega. Nagu Riia lennujaama ümber. Viid auto valvega parklasse, sealt viiakse sind väikebussiga lennujaama, pärast helistad neile ja tulevad uuesti tasuta järgi. Lennujaama läheduses peaks jätkuvalt olema piisavalt kohti, kuhu mõni sellise teenusega parkla rajada. Kliente peaks ka leiduma.

Parkimine 1 päev 10 eur ja 7 päeva 34 eur ja 14 päeva 62 eur...