trip-krainetrip-ukraine-dark
Parkimisest

Tere! Olen minemas Corona Rojasse Cran Canarial ja lugesin, et parkimisvõimalust seal ei ole. Kuhu olete jätnud rendiauto sellisel juhul, kas otsisite lihtsalt suvalise koha kuskile. Kuidas üldse Cran Canarias parkimistega ja mis hinnad seal. Kas parklad ikka tähistatud nagu meil sinisel taustal valge P-ga. Või on kõik hispaania keelne ja vaja keeleoskustki. Kui omal käel sõita, kas saaks hakkama ka sõitmisega inimene, kel väike sõidukogemus, on need teed tõesti nii käänulised ja hirmsad. Suured tänud vastajatele.

Öösel on parkimine tasuta, ja tasulisel alal on üldjuhul ka parkimisruumi. Tasulise ala ümber on loomulikult olemas ka tasuta alad, kui jalutamist ei pelga saad tasuta hakkama. Tähistatud on paremini kui meil ja parkimistasu on ka odavam. Sõita võib igaüks, lihtsalt igale poole ei tasu ronida ja kiiremad tuleks sirgete peal mööda lasta.

Parkimine pole üldse kallis ja oli vist et 21.oo-10.00 tasuta. Parkimis automaadid iga 100 meetri tagant, nii et pileti saamaine samuti vaevatu. Tasulised parkimis alad joonistaud asfaldile siniste joontega. Päeval sa sõidad ilmselt nii või teisti saarel ringil ja kui õhtuks hotelli jouad paned auto parkima kuni hommikuni välja. Kui ma õieti mäletan et kuskil 18.00-11.00 läks maksma 3 euri ümber.

Edu parkimisel, ära unusta piletit aknale panemast :)

Asub asumi ääres ning seal küll mingit tasulist parkimist ei tohiks olla. Rendifirmad (Avis) on palunud jätta rendiauto hotelli ja tee vahele jääva bensiinijaama kõrval olevasse pisikesse tänavasse. Viis aastat tagasi oli see küll täitsa tühi ning parkimisega sel tänaval probleeme polnud.