Passi vahetamine- kas võib tekitada probleemi?

Kas võib tekkida probleemi, kui ostan lennupileti praegu kehtiva passiga, mille pean enne reisi välja vahetama, sest kaotab kehtivuse kolme kuu pärast? Kas võib tekkida probleem, et check- in- i tehes on hoopis uus dokument ja ei lasta lennule? Praegu on soodsad piletid, tahaks ära osta. Andke palun nõu!

Kui sa passi andmeid ei sisesta praegust kuhugi, siis pole probleemi. Ma ostsin eelmine aasta KLMist piletid suvel ja sügisel vahetasin passi, ennem kui viisat tegema hakkasin, peale seda sisestasin passi andmed KLMi

Ei teki probleemi. Kui ka küsitakse piletit ostes passi numbrit (tavaliselt ei küsita), siis lennufirma kodulehel oma broneeringus saad selle igal ajal ära muuta. Ja check-in`i ennem lendu teed juba uue passiga. 

Võimalus on ka vana kehtiv pass lisaks kaasa võtta ja vajadusel ette näidata.

Ostan vahendaja Mytrip kaudu ja tahavad, et passi andmed oleksid kohe sisestatud. Praegu saan ainult vana passi numbri sisestada. Lennufirma enda lehel on piletid palju kallimad. Kas on OK, kui pärast lähen lennule täiesti uue passiga?

Jah, on küll OK. Sajad tuhanded reisijad vahetavad passi igal aastal, kas nad jäetakse kõik lendudest maha sellepärast ja lennufirmad ainult kasseerivad raha, müües lende aasta aega ette, ise teades väga hästi, et inimesed paratamatult peavad passe vahetama mõnikord- kellel aegub, kellel saab viisasid täis?


Probleem võib tekkida sellest, kui sisestad oma nime niivõrd valesti, et see ei klapi passis olevaga, või kui abiellud vahepeal ning perekonnanimi muutub. Nimi peab klappima .Aga passinumbrit, nagu juba mainiti, saad igal ajal muuta lennufirma kodulehel oma broneeringu all. Vahet ei ole, kas ostad piletid mytrip, budgetair või misiganes vahendaja käest, oma broneeringut saad vaadata ning hallata lennufirma kodulehel. Ja passiandmete juures on seal "edit info", kuhu sisestad uue passi numbri.

Aitäh vastuse eest! Nüüd on rahu ja ostan piletid ära!!