Perega Dominikaani - kas ohutu?

Kas keegi oskaks kommenteerida, kuidas on lood praegu, peale Haiti maavärinat, Dominikaanis? Kas seal on ohutu? Äkki keegi, kes parajasti seal või minemas - kirjutaks. Tänan ette.

Et küsimus siis neile, kes Dominikaanis elavad ja kes nüüd lähiajal käinud. Kuidas olukord on? Kas on mõtekas turismireisi sinna teha veebruari alguses? Või on olukord segane ja isegi ohtlik? On põgenikke?

on Eestis kompententne Heidi Soosalu. Esines ka Vikerraadios.

Meie minemas 4 perega 21.01-05.02,sai enne minekut ka uuritud kuidas kohapeal olukord on, meie välisministeeriumist ja üldjoontes soovitati mitte eriti ringi omal käel liikuda , kuna vabadusse pääsenud(põgenenud)vangid Haiitil olevat jõudnud Dominikaani. Aga hotelli territooriumil olevat ohutu. No ega ei jää mitte kohe 2-nädalaks hotelli territoriumile, aga eks sellest siis juba hiljem kui miskit teravat juhtub.

Meie siis kahe perega ja 15.04-30.04 Selleks ajaks peaks juba rahulik olema. Ärge siis unustage tagasisidet anda...

Kui juba siiakanti satute, tulge lohesurfi ka oppima voi niisama kylla, tel.nr.-i leiate kodulehelt www.kiteboarding.ee

Cabaretel kyll mingit segadust peale maavarinat pole margata, eestlasi on siin kainud kymneid ja koik on vaga rahule jaanud. Oosel pole DV-s kunagi soovitatud yksi ringi liikuda ja siis ka peamiselt purjus mehi roovivate prostituutide parast.

Võiksid kirjutada vähe lähemalt sellest kiteboardingust just Cabaretes. Vaatasin küll kodulehelt infot, aga see rohkem eesti keskne. Kus täpsemalt, kuidas ühendust saab, mis maksab, mis aegadel on hea käia jne jne. Cabarete rand meie hotellist ainult 26km linnulennult.

Kodukal on tegelt pikk jutt Cabaretest kah yleval, esilehel on link Tule puhka ja surfa. Aga tegu on yhe maailma popima kite kohaga, rand on kilomeetreid pikk, tuul puhub aastaringselt. Cabarete ongi pohimotteliselt yks vaike surfareid tais linnake. Kui veel kysimusi, vastan hea meelega. Ootame Teid kylla.