Perega Horvaatiasse

Hei, Plaanis sõit autoga Horvaatiasse - 2 täiskasvanut + lapsed (10,12) Plaanipärane start laupäeval 20.06. Öömajale teispool Varssavit kuskil Czestochowa kandis. (äraproovitud vahemaa ;) Järgmine õhtu ja öö Viinis ja siis juba läbi Ljubljana Istria poolsaarele kus kämpaks mõne päeva ja sõidaks-vaataks ringi. Edasi suund Krk'le kus oleks mõnda aega ja peale seda Plitvica järved ja järgmiseks peatuspaigaks Zadar. Edasi Split + Hvar ja siis läbi Makarska Dubrovnikusse. (Siit loetud soovituste põhjal ka ehk põige Montenegrosse) Siis juba tagasitee läbi Sarajevo ja Zagrebi. Kui viitsimist on siis veel väike sõidupuhkus Balatoni ääres. Kokku tundub aega kuluvat veidi üle kahe nädala.

Teretulnud reisiplaani puudutavad soovitused ;) Ning kui keegi samal ajal samas kohas siis võib märku anda ;)

Kas te kollektsioneerite Logiraamatusse Horvaatia ranna jooksvaid kilomeetreid või on kütusefirmas aktsiad sees. Mina keeraks Karlovacist Plitvicka kaudu Zadar, Split, Makarska suunale, naudiks Dalmaatsiat ning kui veel väheks jääb, siis võtaks Dubrovnikust, Montenegrost ja mujalt lisa. Kogu see kompott, mille te kokku panite saab liiga väsitav kihutamine olema. Minu järele proovitud subjektiivne arvamus. Ilusat reisi.

1
0

Enda kogemusest ütlen, et Istria väärib külastamist, aga aega võiks arvestada 2, maksimum 3 päeva. Pulast ülesse sõites kasuta kiirteed, mööda rannikut on väga aeganõudev ja enamik teest ei ole tegelikult rannikul. Krk peale minu meelest pole mõtet üle ühe päeva kulutada. Üsnagi aeganõudev sõitmine ja suuremate linnade rannad ülerahvastatud, nt Baska. Ljubljanasse sõites julgen soovitada Viin - Klagenfurt - Ljubljana. Postonja koopad jäävad ka päris tee peale kui Istriasse minna.

0
0

Tere

Czestochowast Istriasse on pool päeva sõitu, kui just ei plaani Viini külastust siis sellist juppi veel poolitada pole mõtet. Srajevost võiks siis otse suuna Ungari peale võtta.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased