Perereis aprillis

Meil on soov minna aprilli keskpaigas perega kuskile reisile, kus oleks soe - ei pea tingimata saama päevitada, kuid eks ujumisvõimalus tule laste puhul alati kasuks. Egiptus käidud, Türgi pakette selleks ajaks veel ei soovitata.

Ehk on kellelgi hea marsruut olemas, mida jagada ja kus mõtteid, ideid ja soovitusi lastega trippimiseks. Päris autoga Euroopasse reisi ei tahaks praegu ette võtta, lendaks kohale ja seal vaataks ringi. Sobiks linnapuhkus mõistlike väljasõitudega.

Lapsed 5 ja 8.

0
0

Riiast saab odavlennufirmadega kombineerides üsna soodsalt Marokosse, Marrakeshi. Autoga saab Riiga sõita ja auto parklasse jätta.

Ööbimise leiad näiteks Hotelscombined'st

2
0

Küsin siia juurde, millisest portaalist sellise hinnaga lennupiletid on õnnestunud leida?

0
0

Tere. Kuidas Marrakechist Agdiri ja tagasi saab? Millised on transpordivõimalused.

0
0

Parimad hinnad lennupiletitele leiab www.azair.com Unustage Skyscanner.. Azair leiab parimad hinnad alati!

1
0

Suur tänu azair.com vihje eest, olen sellist saiti ammu otsinud, pole seni peale sattunud! Kuna olen varem ostnud alati edasi-tagasi pileti, siis puudub selline kogemus, et kõik suunad on eraldi lennud, kus peab eraldi check-in tegema, seepärast küsin et kuidas pagasiga? Kas pean selle võtma kogu aeg välja ja ise toimetama järgmise lennu peale või on ikka nii, et esimeses lennujaamas annan ära ja viimases võtan välja? Muidugi on mõistlik igal pool üle ka küsida, aga ikka oleks hea teada teiste kogemusi.

0
0

Marrakechi ja Agadiri vahel on väga hea bussiühendus.Raudteed ei ole! Supratours bussid sõidavad Marrakechist välja raudteejaama kõrvalt ja CTM busside jaam on linnamüüri taga Keskbussijaamas. Bussid nagu meil kaugliini omad, konditsioneeriga, osa on veel superluks, veidi kallimad, hinnad on nende kodulehtedel üleval, kellaajad ka. http://www.marrakechtickets.co.uk/supratours-bus-tickets/; http://www.ctm.ma/ Praegu sellelt Supratoursi leheküljelt on päevaseks - viisakaks ajaks 8 reisi sinna ja sama palju tagasi, tavabuss sõidab u. 4 tundi ja maksab üks ots 100.- MAD

  • Maroko dinaari = u. 9,50 EUR. Superlux buss - kord päevas,u.30 kohta bussis,3 tundi sõit,hind 130.- MAD = 12,40 EUR.Lisaks tuleb iga pagasi ühiku eest juurde 5 - 10 MAD sellele poisile, kes kohvreid bussi alla pagasiruumi paigutab, tavaliselt käest kätte, vahel võetakse ka bussijaama kassas pagasitasu, siis bussipoisile pole vaja maksta. Agadiris on suur bussijaam kuhu need bussid jõuavad. Superlux sõidab Agadiris veel Rue des Orangers tänava bussijaama teises linna otsas, suuremate hotellide lähedal, seal on ka oma piletikassa. Meie sõitsime Supratoursiga, piletid vaja igaks juhuks päev-paar enne kassast osta, sest teinekord on rahvast lihtsalt liiga palju. Agadiris viivad väikesed taksod odavalt hotelli juurest vajalikku bussijaama, suured taksod teinekord tahavad turiste natuke koorida. Agadiri lennujaamast linna on taksodel fikseeritud hind, Marrakechis kooritakse julgemalt - võivad Marrakech lennujaam - linn u. 6 km, esialgu küsida 10 ja rohkem EUR, kauplemine ja teadmine aitab.
2
0

Hinnaerinevused: Otsing: 23.04 - 30.04 Tallinn - Antalya - Tallinn

Azair 355 EUR Airtickets24 229,47 EUR Momondo.fi 220 EUR Skyscanner mul ei avane üldse.

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased