Perereisid või Germalo- kummaga Norrase?

Tahan minna reisile Norrasse, kumba reisibürood eelistada, kuidas olete Perereiside reisikorraldusega rahule jäänud?

Kõigepealt mõlema büroo reisikavasid, võta lahti Google maps ja vaata, palju päevakilomeetreid tuleb. Vaata, mis reisikuupäevad sulle endale sobivad. Siis uuri majutuse ja söögi kohta. Ja alati võib reisibüroost küsida konkreetse reisijuhi telefoninumbrit, et temaga otse suhelda ja küsimused ära küsida. Sellise eeltöö põhjal saaks juba otsust langetada, millise bürooga minna. ps. Norrasse teevad reise ka nt. Tensi Reisid ja Embach Tours ja veel mõned...

0
0

Mina soovitaks vaadata nende reisikorraldajate programme, kes vähemalt 9-päevaseid Norra reise teevad: www.tensireisid.ee ja www.loodusreisid.ee näiteks. Hind kõrgem, aga programm huvitavam: Briksdali liustik, laevasõit Geirangeri fjordil jne. Tensi teeb ka vist 10-11 päevast Norrat.

0
0

Osta ise lennureis Bergerisse ja telli seal kohapeal reisibüroost trip NORDFJORDEN ning saate omapäi liikuda ja omapäi hotelle valida või hoopis telkida. Nagunii ei ole valmisreisidel ööbimist näit. imearmsas Bergeris, nagunii pole valmisreisidel kõiki toidukordi päevas jpm. mida nagunii juurde tuleb osta ja läheb 2 korda kallimaks esialgselt planeeritust.

0
0

Tensireisid ja ka Embach Tours teeb väga häid reise, käisin Kesk-Norras, olen väga rahul, kindlasti peab programmis olema Geirangeri org ja Briksdali liostiik, muidu pole nagu Norras käinudki, ka Lillehammer ja Bergen ja Oslo peaks ikka ära vaatama. Norra on väga ilus!!

0
0

Eesti firmade reisid on kilometraazhilt liiga pikad päevade arvu kohta. Toimub yks suur uhamine mööda mägiseid teid ja ringijalutamist-matkamist ei jõua teha. Pyytakse 5-10 päevaga ära näha kogu see ilu, mida tegelikult ei jõua nautida kogu elu jooksul. Mõistlik oleks ette võtta väiksem piirkond ja see põhjalikult läbi "kammida". Oslo, Lillehammer, Trondheim ja Bergen ei mahu kohe mitte yhe mõistliku reisi sisse korraga (aga ma tean, et sellist reisi onm olemas). Kui reisi hakkate ostma, siis arvutage välja läbisõidetav maa ja vaadake kui palju aega jääb bussist väljaspool olla. Arvesse võtke ka väiksem keskmine kiirus kui Tallinn-Tartu maanteel. Mägedest ylesõiduks tuleb bussil kiiruseks 50 ja vähemgi. Praamide puhul on olemas ooteaeg. Ja muud sellised tegurid.

0
0

Mõnede reisibüroode valmiskavad on üsna mõistlikud kilometraaži ja kõige muu reisiga kaasneva poolest... aga need tuleb üles leida:) Hommikusöögid on ka päris mitmel reisibürool juba sees ja isegi mõned ühised lõunasöögid. Looduses jalgsimatkadki (1-2, erineva raskusastmega) lisaks linnujalutustele sees mõnedel, nii et ei toimu vaid bussiaksnast ilu nautumist. Peatusi tehakse seal, kus soovijatel võimalus ise lõuna- või õhtusöök osta või oma moonakotist piknikku pidada st. püütakse anda valikuvõimalusi. Selleks tulebki eeltööd teha erinevate büroode reisikavu võrrelda.

0
0

Miks üldse peaks Oslos käima?

0
0

Uurisin neid norra reise, Mõistlik tundus germalo Kesk-Norra. Kas keegi on käinud Germaloga sellel reisil ja kuidas olete rahule jäänud?

0
0

Germalo Reisid teenust 2x: Lapimaa ja Itaalia. Kesk-Norras olen käinud Saaremaa matkaklubiga ehk Turja Tour reisibyroode alt. Kui huvitab kultuur ja hästi organiseeritud programm, siis olen rahul Germaloga. Kui soovid veidi seiklust ja nautida mägesid ja telgis magamist, siis on väga lahe kaaslane too Turja Tour. Maitse asi :)

0
0

Olen kåinud Germaloga Kesk-Norras 2005, see oli rohkem kulturireis aga någime våga palju, oleneb muidugi hindadest. Vara pidime tøusma, et jålle søitu minna, någime ysna palju ikkagi. . . . Trip.ee palub postitajal järgida trip.ee postitustingimusi ja nõudeid õigekirjale. Palume kasutada suuri algustähti lausete alguses ja kohanimedes!

0
0

sel suvel juba kolmanadat korda! Ja ülirahul!

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased