Phuket oktoobri alguses

Tere!

Kas Phuketile tasub reisida oktoobri alguses? Olen lugenud, et oktoobris on veel vihmaperiood ja sajab palju. Meri on üsna karm ja ujumine pole soovitatav rannikuhoovuste tõttu, mis on kogenematutele ujujatele ohtlikud. Kogemusi?

Ette tänades!

Kui rannapuhkust soovid, siis oktoober pole tõesti selleks parim aeg Tais. Tõenäosus, et läheb nii nagu ise kirjeldasid, on üsna suur. Samas, olen olnud okt alguses Phuketil nii, et 2 nädala jooksul ei tulnud tilkagi vihma.

Mina olen olnud oktoobri keskpaigast alates 2 nädalat Phuketil. Tegelikult esimesed 5 päeva Ao Nangis (Krabi pool), seal sadas vist mõned korrad. Phuketil vihma ei saanud.
Karmist merest ei tea ma midagi, lapsed ainult vees olidki. Enamuse ajast Kata ja Patong beachil. Ei teagi mis sel korral valesti oli, aga Karonil seekord ei meeldinud olla.

Tere,
Endal sama mure oktoobri alguse reisiga!
Olen käinud oktoobri kuu teises pooles, siis sadas päeval 1 tund korralikult vihma ja siis päike see ok, kuid kui ikka terve puhkuse aja sajab ja on pilves siis ei taha seda. Milline Tai piirkond oleks sellel ajal päikselisem?

Teema on küll vana aga lisan infoks uutele. Kliima on nii muutuv ja kindlaid soovitusi on raske anda. Olen elanud-rentinud üle 4 aastat Phuketil maja ja ilmad on olnud seinast seina. Kui on liiga palju päikest, siis on halb ja kui sajab liiga palju on ka halb. Inimene ei ole kunagi rahul :) Reeglina ei ole Phuketil pidevat sadu ja saab kõike nautida.