Phuketilt lennukiga Ko Samuile

Ka siit foorumist on läbi käinud, et kohalikud lennupiletid on väga odavad. Ometi ei ole mina leidnud odavat piletid. Hetkel on veebruaris kaheks päevaks Phuketist Ko Samuile edasi-tagasi 160 euri. Teab keegi kuidas või mis moel odavamalt lennukiga saaks? Plaan nimelt Patongilt kaheks päevaks Ko Pha Ngan ile minna. Maismaalt tuleks see trip vist päris pikk?

Soovitan hoopis 7p kohal,loodus ja rannad on võimsamad. Patong on suht niru kui aus olla! Jah pidu ja prostituute ja showsid,baare palju.Aga Ko Panangil on ka FullMoonPartyd. Siis saab ka mööda maismaad :) 1p trip c.a

Samuile lendab ainult bangkok airways ja mingeid soodukaid pole mõtet oodata. Ivo

On võimalus odavlennuga Phuketilt lennukiga Surat Thanisse ja sealt edasi praamiga Samui saarele. Ise oleme teinud läbi Samui-Phuket mööda maad. Kell 6.30 alustasime Samui hotellist minivan-praam-suur buss (logistas kõik nurgatagused läbi) ja ca kell 16 olime Phuket Townis.

Kaheks päevaks pole küll mõtet minna. Meie olime nädal phuket ja nädal Koh Samui, lendasime bangkok airwaysiga, phuketilt otse samuile 135€ edasi-tagasi, väga lahe lennujaam on Samuil :)

Hetkel on pandud terveks puhkuseks põhiööbimine Patongile(eelkõige sellepärast, et kant tuttav). Ja sealt on plaan vähemalt kahel paariäevasel/öösel väljasõidul käia. Üks on PhiPhi koos ümbritsevate saartega kaheks ööks ja teine veel lahtine. Hommikust õhtuni küll ei viitsiks bussiga loksuda ja 135 eur edasi-tagasi lennukipilet sutsu kallis. Siis vast jääb seekord Ko Pha Ngan ära. Vbla teeme ühe kaheööse tripi Cheow Lan järve äärde, vastandiks pidudele.