trip-krainetrip-ukraine-dark
Pikalt roolis ja ergutid.

Kas kellelgi on positiivseid(negatiivseid) kogemusi roolis olles ergutusjookide( meie kaubanduses saadavate) kasutamises? Pole kunagi kasutanud roolis olles nn. jõujooke. Aastaid on juba parasjagu ja pikad sõidud teevad uniseks-eriti suvel.

Ma arvan, et see on täiesti indivuaalne, kas ja kuidas energiajoogid kellelegi mõjuvad. Omadest kogemustest julgen väita, et kasutan mõnikord pingelistel perioodidel ja väsinuna Red Bulli ja on pisut abi. Minu jaoks on see nendest "šampoonidest" kõige vastuvõetavama maitsega. Aitab mõneks ajaks unisust peletada ja võtab ka janu ära. Üle 2 purgi ei ole mõistlik. Kofeiin paneb südame puperdama.

pole mida, vaid palju juua. Mida rohkem seda parem. Ja metsapeatust ei tohi teha. Amatöörid saavad kasutada ka paljajalu sõitmise trikki

Väga hea on meie Eesti oma "DYNAMIT:T" kollane purk, ise joon seda mitu aastat juba öistes vahetustes. Ja üle 2 purgi pole tõesti vaja, mõju on täitsa olemas.

Ise joon kah Red Bulli sest see ka üks kangemaid (muide osadel turgudel on need veel väikeses pudelis kontsentraadi kujul saadaval). Aga ainult siis kui vaja. Sest mida vähem sa neid jood seda paremini nad mõjuvad. Ja ei soovita 2 või rohkem korraga. Ma joon ühe purgi siis kui tunnen väsimust (vahel alles poolel teel) ja järgmise siis kui jälle väsimust tunnen.

Kunagi tegin sellise lolluse, et jõin 1500km teekonnaga 5 või 6 tk ja lõpuks oli selline veider transis olek, et hästi ümbritsevat ei tajunud aga jalg tatsus all :)

Olen teind paar pikemat sõitu, Riiast Rostovisse 2000 km 24 tunniga ja korra tulnud ühe hooga Stavropoli kraist Võrusse. Ja siis veel portsu selliseid lühemaid alla 2000 km otsi ühtejärge. Pepsi, shoks ja näts hoidsid ärkvel. Aga tee või tina, lõpuks näed ikkagi hallukaid ja pead magama heitma.