Piknik Lõuna-Eestis

Tere Kas keegi oskaks soovitada ilusaid lõkkeplatse Valga ja Võrumaal. Tahaks nädalavahetusel kusagil järveääres mõnusalt aega veeta ja grillida. Aitäh=)

Ööbikuorg.

0
0

Võhandu jõe ürgorg (osaliselt küll Põlvamaal) http://www.hot.ee/leevislaalom/koopad.vohandu.htm Piusa jõe ürgoru maastikukaitseala ja koopad (Võrumaal, osaliselt Orava vallas Põlvamaal) Kaku karjäär Lasva vallas Võrumaal ja vaatamisväärsusena Tammsaare tammik seal lähedal http://kaart.delfi.ee Vastseliina linnuseplats Võrumaal http://www.vastseliina.ee/index.php?go=turism

Need kohad on seal ühed lemmikud ja seal läheduses ka nädalavahetusel olen.

0
0

Setumaal Härma müüri lähedal oli küll üsna korralik telkimiskoht, aga käisin seal viimati üsna mitu aastat tagasi, järve ka seal pole, peab jõega leppima ;) http://www.meremae.ee/index.php?id=8 (üsna lehekülje lõpus) Vastseliinas telkimiskohti küll eriti pole, vahest linnuse taga pargis võib telkida, aga Kirikumäe järve ääres küll, seal on suurem kämping: http://www.maaturism.ee/index.php?id=ee&liige_id=289 aga ilmselt saab lihtsalt järve ääres ka telkida. Põlvamaal Mustjärve (ja ka Valgejärve)ääres lõkkeplats, Mustjärve juures korralikum. Järve nimi tuleb tumedast veest. Seal saab ilmselt rohkem omaette olla, kui teised just ette ei jõua. Praegu ilmselt vaiksem, aga mida soojemaks, seda rohkem rahvast. Põlvamaa lõkkekohad: http://www.polvamaa.ee/index.php?page=1837& Võrumaa ja Põlvamaa piiril asuvat (Kääpa lähedal)Paidra järve lõkkeplatsi võin ka soojalt soovitada. Seal tükib muidugi palju rahvast olema.

0
0

Vaata siia kah - http://www.rmk.ee. Rubriik puhkus Riigimetsas. RMK laagripaigad on väga korralikud.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased