Piletid Austraaliasse.

Tere.

Kuna kõik kes kunagi Austraalias käinud, kiidavad ja ülistavad seda maad, otsustasingi sõbraga, et vaatame oma silmadega kuidas see elu seal käib.

Otsisin netist pileteid ja leidsin päris mõistliku hinnaga piletid. Kuna pole varem lennupileteid ostnud siis mõtlesingi, et ehk leidub siin mõni abivalmis inimene kes vaataks asja üle. Ise mõtlen, kas lendude vahel ikka on piisavalt palju aega ja võibolla on veel üht-teist mida algajad reisijad teadma peaksid.

Tallin - London (STN) Easyjet

http://www.easyjet.com/et/Broneeri/step1.asp

25.nov 15:15
25.nov 16:10

hind: 49.90 GBP (869,66 eek)

London - Kuala Lumpur

http://booking.airasia.com/skylights/cgi-bin/skylights.cgi

25.nov 23:20
26.nov 20:20

hind: 267 GBP (4653,28 eek)

Kuala Lumpur - Perth

http://booking.tigerairways.com/skylights/cgi-bin/skylights.cgi

26.nov 22:15
27.nov 21:05

hind: 227 MYR (701,59 eek)

Seega piletid läheksid kokku maksma ümmarguselt 6200 eek. Loomulikult ma ei kurda sellise hinna üle, kuid kas see teile liiga odav ei tundu?

Tänan kõiki kes võtavad vaevaks vastata!

Mart

Jah ainult, et lisa London - Kuala reisile juurde umbes 30 GBP ehk siis söök ja pagas, seal on mitmeid võimalusi.
Kuala - Perth, sama lugu.

Võid arvestada kusagil 7000, oleneb mis söögi ja pagasi koguse valid.

Soovitan sul toksida sisse paremas nurgas olevasse otsingusse air asia ning sa ei pea kahtlustama, kas see on liiga odav, sest lendajaid on väga palju olnud.

Samuti, mis puutub Kuala lennujaama, nagu näen, kuupäeva järgi soovite jõuda 1h 30 minutiga ühelt lennulult teisele. Ma pead ei anna aga võin öelda et see on üsna 80/20, et jõuate. Londoni lennu pealt tulles peate pagasi kätte saama, peate peale seda uuesti Perthi check in jooksma jne.

Nüüd väike mõttepaus. Mis siis kui lend hilineb?
Piletid võib korstnasse pühkida.

Selle asemel soovitan võtta järgmiseks päevaks see pilet ja veeta öö kusagil Kuala hotellis, motelis või hostelis. Hinnad on seal odavad ning jääb võimalus avastada ka Malaisiat :).

Mina soovitaksin ka Kuala Lumpuris päevakese peatuda kui sinna kanti juba sattuda. Kõik on seal väga odav ja eluolu ikka palju erinev. Mitu korda sa elus ikka sealt mööda lendad.

Olen lugenud foorumis erinevatest reisiteekondadest Austraaliasse jõudmiseks aga läbi Istambuli pole leidnud. Kuna plaan minna, siis olen samuti hindadega end kurssi viinud ja leidnud üsna soodsa variandi:

Riia-Istambul

Istambul - Perth (vahemaandumine Kuala Lumpuris)

Hinnaks kujunes ~7200.
Ja kogu paketi saaks bookinghousest osta.

Mis sellest arvate?

Mis siin ikka, minu meelest hea soodne variant.

jäätegi sinna? Ühe otsa pilet täiesti norm hinnaga. Kui keegi sebiks selle hinnaga edasi-tagasi välja, siis oleksin ka kohe minemas. PS ärkasin öösel üles unenäo peale, et mul tuleb Melbournei minna.`Lõin Cheap Flightsi sisse ja avastasin üllatusena, et polegi nii kallis seal kuklapoolel käia. Eriti hea mõtte sain siit veel lisaks, et viibida ka Kuala Lumpuris mingi aja. Kes oleks veel minemas?

Tahaks ka jaanuaris Austraaliasse minna. Ainult Perth'i. Mina laheks sinna tööle. Perth'i lahen selleparast, et paar nadalat saan seal tõenaoliselt odava hinnaga peatuda uhes farmis ja asjaajamisega voib olla isegi aidatakse. Kui lähen tööle siis legaalselt. Töökohta otsin üle Austraalia.Eelistan minna Londoni kaudu. Arvan, et siit lennud ühed odavamad. Arvan, et üks aasta pean vastu.

Tahan minna jaanuaris Perth'i saan seal peatuda paar nädalat odava hinnaga. Otsin tööd ule Austraalia. Tõenaoliselt pole töö leidmisega probleeme, ainult,et kas tingimused sobivad ja kas mina sobin. Proovin lähema paari nadalaga välja selgiada.

Tere,
WHM plaan viiks jaanuaris Austraaliasse. Üks versioon oleks Tln, London, Kuala Lumpur, Gold Coast. Väljasõit oleks nt 20. jaanuar ja kuna siin keegi soovitas Kuala Lumpuriga tutvust teha, siis võiks ehk päevake või kaks seal ringi vaadata ja 24. jaanuar Gold Coasti jõuda. Suutsin leida lennud, mille hinnaks tuleks kokku nii 9500 eeki.
Kui keegi oleks nõus koos minuga sinna lendama ja leiab mõne soodsama versiooni, siis loomulikult olen huvitatud:)
N22

geenineiu@hotmail.com

Vahest keegi oskab soovitada soodsaimaid variante lennule Tln>Sydney perioodil 21-22 nov, voib ka 23. Soodne hind oleks vast alla 9000.- hetkel alla 10000.- eriti leidnud pole. Võib-olla soovib keegi ka kampa lyya, seltsis oleks segasem.
Tanud.
.
.
.
.
Toimetaja lisas suurtähed lausete ja kohanimede algusse ning redigeeris pisut teksti loetavamaks ning palub kasutajal tulevikupostitustes ise trip.ee reegleid järgida.

Mul endal ka minek 9. dets läbi Istanbuli Melbourne. Pileti sain Matkapunkt.ee kaudu ja hind 7900.- positiivne see, et aitavad kindlustuse jne asjadega. Pagasit ka vahepeal välja võtma ei pea vaid läheb otse Kuala Lumpurisse. Kui huvi on siis uuri sealt.

Hei. Mina lähen lennupiletite otsimisega juba hulluks, kuigi mulle tavaliselt on see tegevus meeltmööda. Sooviks siis jõuda Tallinnast Sydneysse. Algne mõte oli teha üks peatustest Kuala Lumpuris ja seal nt. päev-kaks peatuda.
Tegelikult mul erilisi nõudmisi ei olegi kust kaudu lennata, eks prioriteediks on ikkagi võimalikult odav lend. Olen nõus ka peale Kuala mujal paar päeva peatuma, kui see tagab soodsama lennu. Otsin ühe suuna piletit ja kuskil jaanuari lõpus, ei ole oluline mingi kindel kuupäev.

Lennufirmasid on lihtsalt nii palju ja otsingumootorite kaudu leian ma loomulikult 30000-50000 lende. Soodsaim mis ma siiski Reisieksperdist vist leidsin, oli u. 12000.

Kui keegi oskab soovitada, et mis riikide kaudu oleks üldse kõige mõttekam lennupileteid vaadata ja Aasia peatuste puhul ei ole mul suurt aimu lennufirmade kohta. Airasial olid küll suhteliselt soodsad pilteid, kuid mitte Sydneysse.

Kokkuvõte on see, et silme eest on kirju ning kui keegi vähegi viitsib mu probleemi süveneda ja mingigi niidiotsa kätte anda, siis suur aitäh!

Minek 2. veebruar

Tallinn(15:15) - London(16:10)
Easyjet.com 39€ (608.-)

London(23:20) - Kuala Lumpur(20:20)(+1day) nonstop
Airasia.com 331GBP (5627.-)

Kuala Lumpur(07:40) - (08:35)Singapure(15:50) - Perth(21:05) Tigerairways.com 682MYR (2000.-) väljub 4. veebruar hommik

UMBES 8300,-
võid arvestada 9000/10000,-

Aga kuidas ajavööditega on?
KUi marsruut on Talinn - London - Kuala Lumpur - Perth. Kas siis peabTallinn - LOndon ja Kuala LUmpur - Perth võtma suurema ajavahemikuga, arvestades ajavööndi muutusi?

Midagi ei saa aru. Piletid ostad ju kohaliku aja järgi!