Viimased kommentaarid

Sama tähelepanek. Kuigi Gambias kohtasin nelja lätlast- käisid vist kolooniat ülevaatamas.

Olen lennanud nendega Gambiasse ja Venetsueelasse. Kõik väga hea. Kuna öine lend, jagati kogu lennukile lennukisokid, hambaharjad ja pasta välja. Pleedid ja padjad olid siiski normi järgi. Kuid tegelikult ei saa sellest foobiast aru. Kui eelmine aasta lendas üle 3 miljardi inimese, kõiksuguste Kongoairide jms. ja ei juhtunud ühtegi surmaga lõppenud õnnetust, siis pole turvalisemat transporti, kui lennutransport! Mida paanitseda?

Tagasi Sri Lankalt. Käidud Colombos, Unawatunas, Mirissas, Yala rahvuspargis, läbisõidul nähtud Ella, siis veel Nuwara Elia, Ramboda, Kandy, sealt Milleeniumi elevantide park ja lõpuks Negombo. Kahetsen et ei jõudnud siiski Ella-Nanu Oya rongitripile, kuna lihtsalt ei jaksanud seekord. On põhjus tagasi minna! Eelpool keegi ütles, et Unawatuna on mõtetu. Kindlasti mitte! Lihtsalt alati leidub veelgi lahedamaid kohti ja inimesi. Päikest kõigile!

Nuwara Eliya lähistelt Nanu Oya peatusest sooviks Ellasse sõita rongiga, või vastupidi. Kas on mõeldav ja kaua sõidab see rong umbes? Teiseks tahaks kohe 4 jaanuariks Kandyst Colombosse 1 klassi piletid ära osta. Mis saidilt seda teha saaks?

Kas keegi oskab hääd nõu anda kuidas Unawatunast Rambodasse 02.01.18 ja 8 nägu?

Broneerides siis ja ka praegu näitab tasuta tühistamise võimalust. Kuid kui tuli broneeringu kinnitus, oli all kiri, et tühistamise või kohale mitteilmumise korral võetakse kogu summa maha. Mina bronnides vaatasin just, et tasumine toimub alles kohapeal. Kuidas tõestada seda, et bronnides oli kiri tasuta tühistamise ja kohapeal tasumise kohta? :(

Mina edaspidi hoidun Agodast. Bronnisin Kiievisse 8-le 4 tuba, siis avastasin, et vale asukoht. Tühistasin bronni ja võeti ikkagi kogu summa krediitkaardilt maha. Agodast järele pärides, vastati, et ma pean tõestama neile, et oli tasuta tühistamine. Kuigi sinnani on veel mitu kuud aega. Olen üpris veendunud, et oli kirjas tasuta tühistamine, kuid kuidas seda nüüd tagantjärgi tõestada? Peab ikka väga ettevaatlik selle Agodast bukkimisega olema!

Keegi veel 18.03.17 USA Neitsisaartele? Saaks ehk taksot või autorenti jagada jne.

https://www.estausa.com/et/esta-us/taotlus.html

Kas see on libalehekülg? Sest siin küsiti vist mingi 89$ ja ei olnud ingliskeelseid vastuseid ja ei küsitud reisi nr vms. Krt ma täitsin selle lõpuni ära, mis ma peaksin nüüd tegema? Ja kuidas sellised libaleheküljed üldse saavad eksisteerida? Trükkisin googlesse lihtsalt esta taotlus ja kukkusin täitma, midagi kartmata....

Proovin siis ESTA-ga Mis see ESTA ja USA viisa hinnavahe võiks olla?

Bangkokis langes ükskord öösel temperatuur alla +10 kraadi Celsiust ja üks politseinik külmus postil surnuks.

Ma veel kuni 28.03.17 olen Saint Thomasel. Võime trehvata ;)

http://www.ustraveldocs.com/ee_ee/ee-niv-visawaiverinfo.asp

Segadust tekitas, et kui sõit edasi Kariibi saartele, siis vaja viisat... , siis vaja viisat taodelda?

US Neitsisaarele minek. Kui on lend vahepeatusega Miamis (üks päev Miamis) kas siis ESTA-st ei piisa? Peab ikkagi USA viisa taotlema, kuna Kariibi mere saar?

Ostsin odavad piletid Neitsisaartele 18.03.17 kuni 28.03.17 Kas keegi kaasmaalastest ostis ka selleks ajaks? Võiks koopereeruda. Vaatasin, et kui võtta nelja peale villa, siis majutuse hind pole sugugi nii kallis! ;) Samuti muud rentimised saarel jne. Aga enam ei ole jah nii odavaid pileteid. Meil sõbrad tahavad ka nüüd osta, aga piletid palju kallimad :(

Malaisian Airlinesega Londonist Heathrow to Denpasar Balile 600£

Käisin Orinoko delta džunglis ja aitas väga hästi roheline Off. Aga panime seda ikka korralikult peale. Hommikul oli teisi väga valus vaadata- nii ära puretud olid! Kõige hullem oli kohalikul Caracase noormehel, temal polnud vist mingit kaitset kaasas. Aga suurepärane reis oli. Täna lahkunud president Hugo Chavez oli kohalike seas hinnatud president.

Kas raha vahetada siin või Indias? Kus soodsam? Ilmselt aparaadist väljavõtmine kõige kallim.

Mis hinnaga praegu siis saaks? Kui pikaks ajaks minek?

Kas keegi on käinud Lushanis? Kuidas sealt edasi liikuda näiteks Vietnami või Taisse?

Au ja kiitus nendele meestele! Kas järgmine reisiplaan tuleb sama ekstreemne või hullem?

Seesealt`ile Itaalia piiri lähedal on väga hea koht nimega Levanto. Kust saab edasi liikuda laevaga tripile nimega Cinque terre. Hõlmab viit peatust ja viit küla ja siis veel üht tiiru ümber mingite saarekseste. Fantastiliselt tore reis! Hind üsna krõbe, kuid üks päevake jälle kvaliteetselt mööda saadetud.

Tänud TaaviM. Otsustasime EasyBus kasuks ja ikka Londonisse:)

Mul on Lutonis hotell broneeritud ja soovin õhtul aega parajaks teha. Londonis on käidud küll, kas seal lähemal ei ole midagi huvitavat, kuhu minna õhtut veetma?