Piletite ostmine American Airlines'ist

Hei

Probleem lihtne.
Vaja osta piletid American Airlines lennule aga Eesti ja Eesti krediitkaart neile ei sobi. Kas on mingi trikk? Mingi vahendussait? Või lihtsalt vaja asukohta valetada?

Ostsin eelmisel aastal expedia.com ja expedia.de lehelt American Airlinese lendudele piletid.Maksin swedi krediitkaardiga , ei mingei probleeme !

Hea vihje. aga.

Proovisin Expedia.de kaudu.
Ei aksepteeri kaarti.
Proovisin Paypali kaudu, ei aksepteeri kaarti.

Mis panga krediitkaarti kasutad? Äkki kaardis probleem?

Swedbank Mastercard - Senimaani kõiksugused amazoni, ebay, alibaba, Air Balticu, Booking.com maksed õnnestunud

naljakas siis natuke. Lihtsaim lahendus (ja et ei peaks palju mässama selle probleemiga): leia mingi tuttav teise panga kaardiga

Osa Taani, Norra ja Rootsi piletimüüjaid ei tunnista meid. Ole mistahes liidus ja NATOs, ei midagi. Eestit ja Eestis väljaantud pangakaardid, kaasa arvatud svenssonite pankade kohalike filiaalide poolt väljastatud,ei kõlba. Näiteks Ticket on Ilmselt Norra firma Rootsi kaasusega, Neil on ka lehekülg Ticket.fi, aga kui selle kaudu Eesti pangakaartidega lennupileteid osta ei õnnestunud ja saatsin sinna soomekeelse järelepärimise, tuli vastus, et kirjutada võite ainult Rootsi keeles. Ja pärast midagi, et müüvad ainult oma regioonile. Piletid ostsin läbi soome tuttava, kes luges mulle telefonis oma soome panga koodid.

Kui muu ei aita, kirjuta oma täpsed lennud välja ja mine mõnda reisibüroosse (N: Estravel). Maksad küll teenustasu, aga piletid saad kätte.

Eelmine aasta ostsin otse AA lehelt piletid, mitte mingisuguseid probleeme polnud. Ksutasin Nordea Gold krediitkaarti.