Pluss/miinus

Kas miinuste andmine on õigustatud? Võib olla peaks olema positiivne (meelidb)&neutraalne kombinatsioon
nagu Facebookis.
Mõtlen, et võib olla miinuste saamine peletab inimesi ära. Elukogenud suudavad taluda kriitikat miinuste näol, aga võib olla noorematele mõjub see solvavalt?

Ideaalne oleks kui koos miinusega kirjutataks ka põhjendus miks mingi seisukoht ei kattu minu seisukohaga. See oleks edasiviiv ja arendav. Muidu on tegu tõesti lihtsalt lahmimisega.

Täiskasvanud inimene peaks arusaama, et iga tema arvamus või põhimõte ei saa ega peagi kõikidele kaaskondlastele meeldima. See oleks tõeliselt igav ka, kui me kõik tervet elu ühes võtmes hoomaksime.

Neutraalne => kui ma ei kliki "meeldib" või "ei meeldi".
Kui "ei meeldi´t" peaks justkui kohustuslikult põhjendama, siis peaks ka "meeldib" põhjendama.

Minu arvamus - praegused valikud on ok. Kes tahab sõnavõtta oma arvamuse põhjendamiseks, sel on võimalus olemas. Aga kas Tripi eesmärk on arendada tohutuid diskussioone ja lahata eriarvamuste tagamaid või pigem jagada reisimisega rohkem või vähem seonduvat infot?

Olen Naabrimehega nõus ja ise ka sellest Tripile kirjutanud, kui +/- tekitati.

Ma päris täpselt ei saa aru, et milles probleem on? :)

Ilmselt olen ma siis "taibu," kuna siiamaani on mulle täiesti arusaadav olnud, miks kellelegile minu postitus nt ei meeldi vs vastupidiselt meeldib :)

Aga üsna üheselt ei soovitaks ma foorumeid külastada nõrganärvilistel, kellele võib see postituse "mittelaikimine" vastukarva olla.

Minu küsimus tulenes sellest, et inimesed võivad võtta negatiivset hinnet isiklikuna.

Kui võtta negatiivset hinnangut isiklikuna, siis tuleb minna kolmeks tunniks arvutist eemale!

Ja asi toimib!

Minule just meeldib, et on olemas nii meeldimise kui mittemeeldimise variant. Selle kaudu väljendamegi ju oma suhtumist antud postitusse. Kui hakataks veel eraldi lahkama, mis antud postituse juures ei meeldinud või meeldis, siis läheks teemad väheke pikaks ja ilmselt lõpuks ka "metsa". Leian, et "dislike" nuppu klõpsates saab ära hoida ka postitused stiilis "sa ajad nii nõmedat juttu, jää parem vait!".
Jälgides inimeste meeldimisi ja mittemeeldimisi teevad intelligentsed inimesed järeldusi ;) Mul võttis ka veidi häbipuna palgele, kui postitasin valeinformatsiooni ja selle eest peotäie allapoole vaatavaid pöidlaid sain, aga olin selle ka kuhjaga ära teeninud :)