Porto- mida ja kus süüa/juua?

Tere

Porto märksõnad on mereannid ning portvein. On ehk keegi hiljuti linna külastanud ja oskab soovitada erinevaid söögikohti, kus hinna ja kvaliteedi suhe oleks paigas.

Tänud ette! Agne

Ei tea, mis hinnaklassi mõtled. Üks lemmikuid on see - http://www.tripadvisor.com/Restaurant_Review-g189180-d2419164-Reviews-O_Buraco-Porto_Porto_District_Northern_Portugal.html Kohalike hulgas väga populaarne ja nädalavahetusel on enne üheksat tavaliselt lauad täis. Hinnad Portugali keskmised. Turiste käib, aga kohalikke on alati mitu korda rohkem. Kui sealt veidi vanalinnapoole liikuda, siis hakkavad hinnad tõusma ja turistide arv restoranis kasvama. Portos on viimastel aastatel kesklinnas mitmed vanad ja tuntud/kallid kohad kinni pandud ning rohkem turistidele orienteerituid ja seega keskmisest kehvema hinna ja kvaliteedi suhtega, aga muidu siiski normaalseid kohti avatud. Linn on suur ja eks kohti ole palju. Selles olen käinud mitmeid aastaid ja tase pole minu jaoks langenud erinevalt mõnest veidi rohkem kesklinnas asuvast kohast. Midagi head võiks leiduda ka ookeani ääres Foz do Douros, aga pole kunagi viitsinud õhtul sinna otsima minna.

0
0

Aitäh vastuse eest. Otsin pigem jah selliseid kohti mis on kohalike seas populaarsemad, turistikaid üritaks vältida.

0
0

Soovitan võtta Portost takso ja palud sõidutada mõnda Matoshinhose (ookeani ääres) mereandide restorani. Küsi mõnda odavamapoolset ja taksojuhid kindlasti teavad. Vaagnatäie krevette saab kätte imehinnaga. Kala on samuti super. Vinho verde veel juurde ja oledki taevas.

0
0

Mereandide osas toetan Veigot - Matosinhos on see koht ning seal on kalasadama kõrval üks tänav, millel kõik erineva hinnatasemega kohad reas.

Üks viimaste aegade parimaid söögielamusi.

0
0

Oskad sa palun täpsustada seda tänavat?Käisime suvel otsimas, seda kohta ja ei leidnud üles.Sõitsime metrooga(sinine liin) alguses lõppeatusesse ja vaatasime ringi, siis paar peatust tagasipoole.Käisime rannas, küsisime...Lõpuks jalutasime mööda promenaadi linna poole ja sõitsime uuesti linna tagasi.Küsisime vastutulijatelt, aga ei miskit...

0
0
0
0

Ribera äärne on täis pordimaju, mis kõik teevad tuure koos maitsmisega. Tasub kindlasti ära teha, saab targemaks. Kuigi ma veine jagan üsna hästi, oli kasulik.

Me võtsime giidiga päevase veinituuri Douro orus. Giid-autojuht oli hariduselt ajaloolane, töötanud terve elu arhivaarina biograafiatega ning saime juba esimese tunniga täieliku ülevaate Portugali ajaloost (koos tausta ja viidetega mujal Euroopas samal ajal toimunuga) . Lisaks kõigele on maastik hingematvalt ilus ning külastasime ühte väikest ja sõltumatut tootjat. Hind oli 110 EUR/inimene , kui pakub huvi, panen siia kontakti. Võimalik, et otse tellides ja sulas makstes saab ka odavamalt. http://latours.pt/home.php Luis Aires

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased