Praamiga Phuketist erinevatele saartele

Plaan on veebruaris külastada kolme erinevat Tai saart. 

Hetkel on marsruut järgmine:
Phuket - Koh Yao Noi (3 ööd) - Koh Lanta (4 ööd) - PhiPhi (2 ööd) - Phuket.
Vaatasin praamipileteid koos transfeeriga lehelt phuketferry.com ning plaanitud ringreisi transpordimaksumus tuli kokku 4 täiskasvanule ja 2 lapsele 532 €.

Oskab keegi kommenteerida, kas tasub ette bronnida või saab koha pealt oluliselt odavamalt? 

Kuna kaasas on 4aastased lapsed, siis peab ühest hotellist teise jõudmine olema piisavalt mugav. Kohapealt suvalisest letist saab odavamalt + piletiga käib ilmselt kaasas transport sadamasse, kus vaja. Teoorias kõige odavam on alati lihtsalt sadamasse saada mingil moel ja kohapealt võtta pilet enne laeva väljumist, aga muretum on eelnevalt omandada see pilet.
Internetist transport ette osta on Tai puhul peaaegu alati kõige kallim variant.
Sadamast on kallim kui tänavalt suvalisest turismiputkast võttes.
Näiteks Phuketil sadamast Phi Phile pilet 600 bahti, kuid Patongist tänavalt võttes 360 bahti, mis sisaldas siis ka transporti sadamasse ja ka laevapiletit.
Eelmüügist kõige kallim.
Turismiputkasid on igalpool hästi palju ning sellesosas ei tasu muretseda, et ei leia.
Need igas hotellis, tänaval ikga mõnekümne meetri tagant jne.

532 EUR tundub jah nagu oleks koos majutusega :)

Koh Yao Noi pole suurem asi saar.Vesi  sogane,peale lõunat mõõn siis ei saagi normaalselt ujuma.Elanikud enamjaolt muslemid.Kui hotellis bassu pole ei soovita.Kõrval olev saar Koh Yao Yai tundus pisut parem.Randasid rohkem,vesi pisut selgem.Täisa lõunas isegi valge liivaga rannake kus kannatas snorgeldada.Kohalikud muidugi jälle muslemid.Poes õlut ei müüda.Minge parem kohe Koh Lantale ja puhake,õõturg,koopad,elevandid,paju randasid jne.

See on muidugi minu arvamus
Head puhkust