praamisõit Stavangeri ümbruses

Lähen sõbraga lähiajal Stavangeri ja tahaks seal praamiga fjordide vahel sõita. On kellelgi kogemusi, kas selline plaan teostatav? ja palju võiks ühepävane sõit või mõnitunnine maksta? ja kas Preikestolenit on ka võimalik altpoolt näha, näiteks praami pealt? sai palju küsimusi, aga ehk keegi oskab aidata. tänud ette!

1
2

No Preikostolenit võid ju altpoolt vahtida, aga erilist tunnet see ei tekita. Soovitan ikka üleval ära käia. Ilus on üleval.

0
0

olen täiesti kindel, et Preikestolen ülevalt on sadakorda etem, kuid seekord vist üles siiski minna ei plaani, kuna liituda tahtsid veel ka mõned vanemad inimesed, kellele see ehk ülejõu käiks, aga eks paistab. Äkki keegi on sõitnud praamiga stavangeris ja just preikestoleni läheduses, kuidas muljed olid ja kust infot leida selle kohta. netis kolamine ei andnud minupuhul tulemust :( Tänud ette, kui keegi oskab aidata!

0
0

mul on mingi broshüür Ryfylke kohta, see siis see ala, kus Preikostolen asub. Kõiksugu infot seal. Helista 55562224 ja võid selle omale saada. Ise sealkandis jälle järgmisel nädalal.

0
0

Stavangerist Tausse saab praamiga,hind u 37 nok nägu,sealt edasi saab bussiga Preikestolenile.Jalamilt tippu on u 2 tundi,inimesele kellel kondid luud omal kohal.Olen näinud kuidas ka kargukandjad üles turnivad....kel vaim tugev seda keha abistab!Soovitan soojalt ära käia,mis sin ikka konserveerida.Võtke võileivad kaasa ja termos ka ja minek!Preikestolenit saab ka altpoolt näha jah,selle kohta on eraldi kruiisid ja hinnakirju leiad näiteks Stavangeri sadamast kust läheb praam Tausse. Mina elan Stavangeri lähedal,kui vaja kirjutage. Annely

0
0

Annely, mis su meiliaadress on, kui saladus pole

0
0

Tegelikult ma mõtlesin avalikku kirjutamist aga ok,... [email protected] :))

0
0

http://trip.ee/node/29467 peaks olema link lehele, kus Norra praamiliinid ja hinnad.

0
0

Tulin just Stavangerist. Käisin nii Preikestoleni all kui üleval. Esmalt ülal (Stavangerist praamiga Tausse, sealt bussiga, kokku 100 NOK-i), kuhu matkarada väga sobivalt viib, noorele inimesele ei ole raske, ja ka kõik vanemad said üles, vähemasti tundus nii. Meil läks aega 1 tund ja 20 minutit, et üles jõuda. Üleval sõime-jõime, ronisime kõrgemale, siis alla tagasi. Buss sõidab tagasi 4 tunni pärast, seega täpselt jõuab ära käia ja üleval veel peatuse teha. Järgmisel päeval läksime kruiisile, see maksis kusagil veidi alla 300 NOK-i. Kruiis fjordil kena, kuid Preikestolenit sealt alt vahtida... mingi väike täpp. Aga vähemasti saad teada, kui kõrgel olid, endal tekib uhke tunne :). Seda ülevalkäiku hakkad siis veel enam hindama.

0
0

kas praamisõit tasus su arvates ära, oli ikka elamus või? ja kas broneerisid endale koha sellele kruiisile, või saab ka sadamast otse osta? ja millise laevaga see toimus, kas oli võimalik kusagil tekil istuda? äkki paar sõna ka praegusest ilmast stavangeris, endal plaan kohe kohe minna :)

0
0

Kui ilm on udune või vihmane, siis pole alt midagi näha.

0
0

aga kas selline 3-4 tunnine kruiis on tutvumiseks sobiv? ilusat ilma on seal preagu vist raske loota :(

0
0

on keegi käind mõnel tripil stavangeri lähedal? kuidas rahule jäite?

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased