Probleem...Palun abi!!! Itaalia

Probleem siis selline, et oleks vaja Italias saada sellisesse kohta nagu Rotella ( 63030 Rotella (AP) - Italy )

Kas keegi oskaks välja pakkuda kuidas oleks võimalik antud sihtkohta eestist kõige otstarbekam minna....lennuki ja bussi....või noh, et kas targem lennata Rooma ja sealt edasi kuidagi või siis Milaanost kuidagi rongi või bussiga ...pole elusees Itaalias käinud .....Oleksin väga tänulik abi eest sest juba järgmisel nädalal pean seal olema.

Nii, et kui keegi oskaks mingi konkreetse teekonna kirja panna mille saaksin välja printida ja kaasa võtta...

Aitäh ootan huviga

Itaalias (nagu enamikus Euroopa suurematest riikidest) kehtib sageli põhimõte, et pikki maid (üle 500 km) on mõttekas lennata, keskmiseid (50-500 km) sõita rongiga ja üksnes lühemaid otsi (alla 50 km) teha bussiga. Itaalia väikelinnadesse jõudmiseks on kõige otstarbekam sõita rongiga nii lähedale kui võimalik, seejärel aga sõita edasi kohaliku bussiga. Kaardi järgi vaadates on rotella kõige läheb rongijaam Ascoli Picenos. Sellele omakorda lähim suurem lennujaam on Roomas. Siit minu marsruudisoovitus:

  1. lend Rooma
  2. Roomast rongiga Ascoli Picenosse. Rongiaegu võib leida siit: http://www.ferroviedellostato.it/ferrovie/util/inglese.jsp Sõit peaks kestma ca 6 tundi, 2 või 3 ümberistumisega, pilet ca 18-20€, soovi korral saad pileti juba netist ära osta.
  3. Ascoli Picenost bussiga Rotellasse. Netis leidus selline graafik: http://www.startspa.it/ascolimontalto.htm, peaks minema 2-3 bussi päevas. Sõit kestab ca tund aega. Seega kõige kindlam on lennata esimesel päeval Rooma, seal ööbida, hommikul rongile minan ning ca kl 15 järgmisel päeval peaks kohal olema. Veelgi lihtsam oleks muidugi rendiauto võtta :)
0
0

On olemas ka buss Rooma-Fermo mis peatub Ascoli Picenos. Väljumised iga päev 8.30 (kohal 11:15), 14:30 (kohal 17:40) ja 20:15 (kohal 23:15). Tööpäevadel on lisaks väljumine kell 18:00 (kohal 21:05). Buss väljub Roomast Via Castro Pretorio 84. vt. www.startspa.it

0
0

Kuna enda huvid viisid hiljuti mind ka Ascoli Picenosse, siis soovitan sinna kindlasti minna bussiga, nii nagu ka Advokaat soovitas. Kõik sujus väga kenasti. Kui ma ei eksi, siis maksis pilet 14 eurot. Kui vaadata Itaalia raudteede kaarti, siis on selge, et rongiga läheb esiteks kaks korda kauem aega ning pidevad ümberistumised on hirmus tülikad.

0
0

... tundub sel marsruudil tõesti rongist kiirem ning odavam olevat, ise ei leidnud seda kohe. Head reisi!

0
0

Aitäh kõigile.... proovin siis kuidagi sinna kohale jõuda.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased