Puerto Rico

Tere! Palun teadjate abi info kogumisel Puerto Rico kohta. Abiks oleks igasugune info, aga eelkõige huvitab mind, kas sel saarel on võimalik ka turistivaba kohta leida? Ning kas keegi oskab majutuse kohta midagi soovitada? Milline on hinnaklass? Kas leidub ka vaatamisväärsusi?

Kui kaite ara El Yunque keskuses, siis saate vormistada end kaheks nadalaks sinna ametlikult telkima, mis on tasuta (kogu info saate sealt, mis ja kuis). Mererannast autoga soita El Yunque rahvusparki makke ulesse votab kuskil 20 min. koigest aega. Ning seal on kaunis ja mugavad pikniku kohad ( lauad, toolid katusealusega, vesi ja grillimiskohaga, WC ja piknikukohtade vahelt labi voolavate jogedega). Turvaline, rahvuispark suletakse ooseks, voib olla ainult lubadega ning patrull turvab ka seal.

Kas keegi on kuskilt leidnud St Thomassest Puerto Ricosse sõitva laeva ajad. Igal pool on isesugune info. Lugesin ST Thomas This Week,ist , et laev läheb reedeti peale lõunat St Thomasest Fajrdosse ja laupäeval tagasi St Thomasesse ja hind 60 USD. Mujal oli kirjas, et läheb laupäeva õhtuti.
Mina leidsin San Juanist sellise hotelli. Seal on kolm hotelli koos ja asub päris hea koha peal.
http://www.canariohotels.com/