Puerto Rico, Rincon

Kui minek Puertole, KINDLASTI SOOVITAME.... Playa Cõrcega Beach Front Rentals Rincon (Road 115, Km 10,8) Omanik: Mario J. Gonzàlez tel. 1-787-823-6140

Käidud, nähtud ja kogetud. Beach Front kompleks. Rinconi keskusest 5 min autosõidu kaugusel lõunapool. Asub Puerto Rico läänerannikul, otse ookeani ääres. Väga populaarne surfi- ja rannapiirkond.

Tegemist on kompleksiga, kus I korrusel korralik rannapubi, II korrusel väikesed apartmendid rendiks (terrassiga). Kariibimerest, Atlandi ookeanist sisuliselt 10-20 meetri kaugusel. Liivarand, palmid jne:)

Rannaterrass. Väliduššid. Jookide hinnad pubis väga normaalsed.

Majutuse hinnad hooajal: 1 toaline, köögi ja terrassiga apartment 100-125 USD/öö Hooajaväliselt (august-sept-okt) : 1 toalne, köögi ja terrassiga apartment ~60-75 USD/öö.

Marioga suheldes mainige kindlasti, et saite kontaktid käesoleva aasta oktoobris külastanud Eesti seltskonna käest, võite saada paremat hinda.

KINDLASTI tervitage teda Eestist!:)

Hooajal sõites tasub ette helistada ja toad bronnida.

Toitlustust majutuse hinna sees ei ole. Alt pubist saab osta jooke ja snäkke.

Samas 5 min jalutuskäigu kaugusel on palju kohalike ja rahvusvahelisema iseloomuga söögikohti, restorane, pubisid, pizzeriaid, pasta-house, ja bakerisid jne.

Koht on väga ilus. Lõunamaa kohta on väga puhas. Ideaalne koht, kus puhata ning elada kohalikus stiilis ning nautida Puerto võlusid.

Ujuda on turvaline. "Rip Currenti" (hauahoovust - mis tõmbab laine tagasiliikumisel vette tagasi) antud rannas ei ole. Lained võivad olla alguses ehmatavalt suured ning laine tagasiliikumisel vettekiskumise tunne harjumatu. Olles juba rinnuni vees on väga OK.

Külastasime Playa Cõrcega't 15-22. oktoober 2008. Teenindus on super! Inimesed kellega kohapeal suhtlesime, on väga kenad ja vastutulekud. Parim reis ever!

Seltskonnas oli 6 inimest. SOOVITAME!:)

PS! Kui on küsimusi või soovid piirkonna kohta infomaterjale ja kontakte, siis andke teada: priitaigro@gmail.com. Materjalid saadud kompleksi omaniku käest. Ühtlasi võite saada ja jagada Puerto Rico kohta infot orkuti communitys Carribean Dream: http://www.orkut.com/Main#Community.aspx?cmm=56718002 . Pildid on ka orkus üleval.

Aitäh info eest. Mul tekkis selline küsimus ka, et kui madalaks öösel temp langeb? Olen samuti koos kaalsasega sinna minemas ja tahaks autos mõned ööd ööbida, kas oleks reaalne?

Käisime seal kohal 20 jaanuaril. Mario oli lahe ja väga sõbralik, asukoht on hea. Küll aga polnud tal parasjagu majas endas kohta anda, nii et meile pakuti bungalot hinnaga $60/öö, kus polnud midagi peale voodi ja WC. Seintel jooksis sisalik, põrandal sipelgad. PR sipelgad pole naljaasi:P

Ühesõnaga leidsime teise koha - siinsamas kõrval. See on $75 öö, omanikud on toredad ja soovitavad kõiksugu tegevusi, maja on korralik. Enda köök, wifi, aed, terrass. http://www.prvacationrental.com/

Esimesel ööl olime ühes hotellis http://www.villacofresi.com/ - ca $140 öö. Väga sheff koht, seda soovitaks kõigile. Otse mere ääres on baar, hotell on 20m. merest. Hotelli baaris ja rannas saab käia ka siis kui ise hotellis ei ela.

Rinconis liiklemiseks kasutame seda kaarti, seda saab tasuta siin igalt poolt http://www.rincon.org/Mapa%20Rincon.jpg

Ja hommikusööki soovitan süüa English Rose's (kuni kl 12.) Kõrgel mägedes, merevaatega, suurepärane euroopalik hommikusöök. http://www.larosainglesa.com

Autoga reisijatele soovituseks - kindlasti võtke GPS. Teed pole alati märgistatud, pole hea mõte kuskil vihmametsas tupikusse sattuda.

Lähen perega märsti keskel Rinconi, interneti vahendusel tundus prvacationrental päris OK koht olevat. Kuna lähen lastega (2a ja 4a) siis ehk oskad öelda midagi lärmi kohta: oli see majake baaridest eemal ning kuidas ruumidevaheliste seintega oli (kui naabertoas peaks pidu käima). Ja kui kaugel ookean on.

Mnjaa... hea kui raha on. Loizas saime nädalaks 3 magamistoaga apartmendi 800 dollari eest ehk siis päevas inimese kohta kuskil 15 dollarit.

..üldiselt ongi nii, et mida pikem on periood ja/või suurem on seltskond, seda suuremat alet saad:) kindlasti asukoht mängib ka rolli (kas on mõnele suuremale linnale lähededal, on seal mingeid turismimagneteid jne).

Tere. Olen pisut lugenud ja sooviks lihtsalt kinnitust oma arusaamale, et eelnevalt ööbimist broneerida ei ole vaja? Lähme kolmekesi märtsi lõpus ja hea meelega liiguks San Juanist kaugemale.

Kohapealt majutuse otsimine teatud mõttes annab vabadust kohta valida ning ka hinna üle tõhusamalt kaubleda. Samas, kuna tegemist märtsi kuuga, siis see on nö. hooaeg. Lihtsalt keeruline võib olla vabu kohti leida. Head soovitust otseselt ei olegi. Kui tahad kindla peale minna, bronni ette. Kui oled valmis võimalikeks seiklusteks, siis proovi kohapealt öömaja leida:)

prvacationrental.com kohta:

Seal on ühes ruumis 3 suurt voodit, sinna mahuks 6 inimest. Kokku on seal 3 sellist ruumi.

Vaikne koht, eraldi maja, lärmakaid baare naabruses pole. Lastega minekuks sobib küll. Grillida saab, maja taga on väike aed.

Ookeani juurde otse ei saa, sest see maja asub mäe otsas. Vaade ookeanile on olemas. Aga parim koht rannas olemiseks oli lähedal olev Villa Cofresi, sinna võib vabalt minna ka siis kui ise seal ei ööbi. Joe PR Rentalsist teeb suure tutvustuse ja annab hea kaardi, sellelt leiad.

Tasuks ikka ette broneerida. Me läksime esimesel õhtul ilma bronnita, peale kl 21 tundus asi suht lootusetu, sest igal pool kust kiirteelt maha keerasime oli paras dzhungel ja inimesi ei liikunud. Seal pole väga sellist hotellinduse infrat, kõikide hotellide ja majutuste juurde pääses suht keerulisi metsateid pidi. Päevasel ajal otsides on muidugi lihtsam.

Meie peatusime nädal aega Villa Cofresi hotellis Rinconis. Super! Hotell otse rannas, hommikusöögi võtsime hinna sisse, siis sai hommikul kõhud täis nositud. Hotelli baar oli üsna popp kohalike seas. Nii ei olnud seal igal pool ümberringi ainult neid usakaid. Staff oli väga sõbralik. Kuna autot me ei võtnud, siis nad organiseerisid meile kellegi töötaja, kes viskaks meil El Faro-sse ära ning oleks järgi ka tulnud kui me oleks vaid 'jah' moodi sõna öelnud.

Peatusime nädalpäevad jaanuari lõpus Casa Tamaras (http://www.rinconvillas.com/) Rinconis ja jäime rahule. Alumine korrus meie päralt, kolme magamistoa ja vannitoaga. Puhas elamine, kogu vajalikuga söögitegemiseks jne. Maksime kokku 1200 USD koos kõikide maksudega (reeglina lisatakse makusd otsa hindadele mis on väljas). See on oluliselt odavam kui hind väljas ehk tasub tingida. Kuuesele seltskonnale on see üsna soodne. Olime läbi neti ette tellinud. Asub otse mere kaldal.