Q: Lumelaua prillide laenutus?

Minek Kõrg-Tatratesse ja tekkis küsimus, kas kohapeal lisaks saabastele ja lauale võimalik ka prille laenutada? - ei näe pointi ostmiseks (üks kord aastas või üle aasta käiana).

Mine osta Rimist mäesuusaprillid, maksavad 79.-eek, pole nagu midagi neil viga, kui just firma nimi määrav pole.

0
0

Siiski prillid, kindad ja saapad peaks enda isiklikud olema. Ja Windstarile: sitta ei tasu ikka torkida võib haisema minna (otsi minu nime alt varasemaid poste, olen sellel teemal varem põhjalikumalt kirjutanud) Lund

0
0

http://www.trip.ee/node/8760 vaata sellelt teemalt

0
0

Mina lihtsalt soovitasin , kuna nägin neid seal müügil, see pole keelatud. Igaüks otsustab ise kas ostab või mitte, igaühe oma valik.

0
0

Tean, aga pole kasutand. Nimelt Suusad.ee valikus on ka nii prillide kui kiivrite laenutus. Prillide laenutus on lollilkindel, kiivri puhul on alati oht, et valitud isendi ressurss on juba ammendatud, kuigi väliselt kõik ilus ja läigib.

0
0

Mina ostsin Poola Maximast 230 eek eest säästu-UVEXid. Teist aastat sõidan ja pole häda midagi. Uduseks ei lähe ja funktsiooni täidavad küll. Slovakkias kohapeal on kah kola üsna odav, kui tahad end ilusti riidesse panna siis ära enne Eestis vaeva näe.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased