trip-krainetrip-ukraine-dark
Regina Style Resort ***

Kas on keegi käinud selles hotellis ?

Eelmine aasta sai käidud ning sellest sai üks jubedamaid reisikogemusi meile. Broneerisime endile Mina Markis majutuse, kuid hotelli bassein oli remondis ning lahked tädid Estoursist soovitasid meile vahetuseks Regina Style Resorti. Küsimuse peale, et kas on sama hea hotell kui Mina Mark(puhkasime seal üle-eelmine aasta )öeldi meile, et peaksime lausa õnnelikud olema, et meile sellist vahetust pakuti...nii meie kannatused seal algasid. Toad on seal täiesti kohutavad, ei kannata kriitikat, toitlustus samuti. Aed on hotellil küll ilus, kuid see ei kaalu kõike seda üle. Ärge minge sinna inimesed,on palju normaalsemaid kohti.

tore lugu küll, sest tellisin ka estourist selleks aastaks reisi, öeldes, et olen Minamarkis eelmine aasta olnud, et kumb võtta. Soovitati kindlasti Regina Style hotelli. Nüüd reis juba makstud ja ühesõnaga kohutav uudis.

vahetasin hotelli ära MinaMarki vastu. Lugesin ise ka paju välismaa foorumeid, kus seda hotelli ei peeta isegi 1 tärni hotelliks turistide seas.

ole täitsa rahulik.meie pere jäi hotelliga väga rahule.

meie pere ka. täna tulin sealt. tahaks hirmsasti tagasi. noh üleüldse. mitte ainult hotelli mõttes.

Kas selle hotelli rannas koralle ka leidub või tegemist vaid "sadamaga"? Samas kas Hurghadas on võimalik kusagil avalikus rannas ka snorgeldada? Eesmärk sinna minekul on võimalikult palju vees veeta ja meremaailma ilu nautida. Tänud ette!

Palun täiendavat infot selle hotelli kohta, varsti endal ka sinna hotelli minek. Kas siis tõesti on nii õudne hotell?

Saabusime just sealt hotellist ja on jube hotell küll. Oma 4 *küll väärt ei ole. Saime endale (2 täiskasvanut ja 2 last) toa, mis oli vaatega ei teagi kuhu, lagunenud/pooleli olevale majale. Rõduuks ei käinud kinni, kapi uksed ei käinud üldse, hotellitöötaja lihtsalt tõstis ukse eest. Sooja vett ei tulnud, terve tuba oli moskiitosid täis ja me kõik nende poolt ära söödud, eriti muidugi lapsed. Päike tuppa ei paistnud ja seal oli üsna külm ja kõle. Järgmisel päeval olid nad probleemideta nõus toa ümber vahetama ja nii saime veits parema toa vähemalt päike paistis sisse, kapiuksed olid korras ja sooja vett oli ka. Aga no mööbel oli seal küll ikka väga vana ja kulunud, logu. Lisaks veel voodipesu, mis läks peale esimest magamist topiliseks. Tekid, päevatekid plekilised, katki. Lisaks veel must ja räpane. Tolmurullid olid igal pool, kuigi koristaja käis iga päev. Põrand oli ikka väga must, voodi alt üldse ei pühitud ega pestud. Hotelli aed oli muidugi väga ilus ja roheline ja asukoht ka ok. Aga tagasi sinna hotelli ei läheks ka parema tahtmise juures enne suuremat remonti.

Kes ei soovi oma puhkust ära rikkuda, siis ärge tõesti minge sinna hotelli. Võib juhus olla, et saate uues osas normaalsed toad, kuid see lootus on väga väike, kui just kohapeal juurde ei soovi maksta. Hotell ei kannata kriitikat, mööblit ei kannata isegi mööbliks enam nimetada. Jättes tuppa viisakusest jootraha koristamise eest (koristamist ju praktiliselt ei toimu), küsis vihane meesterahvas, et kas ma ka tean,et selle raha eest saab ta ainult paar suitsu osta. Kas pole külalislahke suhtumine? Igal juhul puhkasime see aasta sama raha eest Sharm el Sheikis hotellis Sierra4¤ AL ning jäime väga rahule. Seega ärge rikkuge enda puhkust ära ning valige siiski inimväärilised magamis-ja pesemistingimused.

ja soovitan hoida nii kaugele kui võimalik ! Olgugi, et ESTOUR oma lehel reklaamib seda majutuskohta **** ja üles riputatud on mõned kenad pildid, on olukord enam kui kehv ja suhtumine sovjetlik pohuism. Öösel saabudes ei olnud 2237 toas ei käterätte, uks ei lukustunud, külmkapp oli jalata ning ühendusjuhtmeta, voodi kalnekonstruktsioon juhusliku lauajupiga paigatud, lugematutest lülititest töötas vaid kaks, kliimasüsteem ei töödanud. Öö jooksul õnnestus meil tappa peale saja sääse ja kaotajaiks jäime ikkagi meie - kuplas näod ja käsivarred näitasid hommikul, kes peale jäi. Hommikusel kokkusaamisel soovitas giid meil asjast kohalikke teavitada ! Tegime seda lisaraha maksmata soovisime tuba vahetada. Tulemuseks olid linad ja pool päeva külmiku juures toimetav mees. Kogu jutt ja uus öine võitlus sääskedega. Järgmisel lõunal nõudsin toa vahetust või hotelli esindaja tulekut meie tuppa. Tuligi ja üritas tõestada, et külmikut ju parandati. See võis ka nii olla, aga parandamise tulemust ei olnud. Tuba oldi nüüd nõus vahetama. Tulemuseks pisut korralikuma mööbli ja lukustatava uksega tuba, kus nagu mõne aja möödudes selgus ei töötanud kliimasedae ega olnud sooja vett. Sääski õnnestus järgnevatel öödel tappa paarikümne ringis. Pidasime vastu. Söögikohaga on ka nii nagu mäletan vene sõjaväe ajast - lagunenud lauad ja juhuslikud toolid nende ümber. Kord ei ole kahvleid siis jälle nuge. Menüü oli tasapaks st. toitev aga suhteliselt maitsetu ning see ei vahetunud kogu nädala jooksul. Praemuna või omlett viinerijuppidega hommikuti, lisaks valik magusaid saiu ja tumedat kuuma vedelikku, millelemõned piima peale kallasid. Kui vähegi võimalik, vahetage se hotell juba enne reisi või kohe saabudes. Ei suuda aru saada, kuida ESTOUR sellist majutust veel täna oma kodulehel **** müüb ?!!! Tärnita või siis * märkusega "kütteta ja sääskedega".

Kole lugu jah, ´´kütteta ja sääskedega´´. Kõlab nagu: 2 in 1.

Oli samuti hiljuti"AU" viibida selles hotellis. Kallid inimesed ärge käige raha välja sellise õuduse eest. See hotell on küll kõige viimane koht kus oma puhkust veeta.Kõik asjad on katki, ukselukk keeras siis kui ise tahtis, olime sunnitud mõned korrad lausa akna kaudu sisse-välja ronima(õnneks oli 1 korrus). Teenindus oli ka suht ükskõikne, söök kehv, vannitoas siblisid mingid suured sipelga moodi putukad ringi, telekas näitas ainult udust pilti, häält ei tulnud kusagilt. Olen ka varem hotellides peatunud, aga sellist õudust nägid minu silmad küll esimest korda, mõned odavad hostelid on ka olnud etemad kui see hotell.

Tulime sealt paar päeva tagasi. Hullemat hotelli olla ei saa. Toa uksel lukku ees ei olnu, käterätte ja WC paberit ei olnud ja hommikul sooja vett ka ei olnud. Kuigi hotelli aed on tõeliselt ilus - ei kaalu see puudusi üle. Ühesõnaga õppetund reisist on see, et hotelli tasub hoolikamalt valida.

Regina Style hotell ei sobi kindlasti inimesele, kes Hurghada asemel hotelli elama läheb. Ka ei sobi inimesele, kes küsida ei oska. Tuli ikka ette probleeme, et dushist vett ei tule või uks lukku ei lähe, aga nii kiire teenindusega kohta ei ole ma veel kohanud. Pisemadki probleemid leidsid lahenudse maksimum 5 minuti jooksul. Teenindus on väga hea ja viisakas. Mina jäin rahule. Toa puudused rahuldas täielikult hotelli ümber olev hiigelaed ning normaalne rannaäär. Eelnevatele sõnavõtjatele ütleksin lihtsalt seda, et kui õhtul lambivalgel rõdu lahti ei hoia, siis ükski moskiito häirima ei tohiks tulla :)

Ilusaid kogemusi