Reis Kuubale väikese lapsega

Tere kõigile

Kõigepealt sooviks ma tänada Tripi foorumit Kuubat puudutavate teemade eest. Kuna meie pere otsustas viimasel hetkel (3 nädalat enne reisi algust), et nüüd on Kuubale minek, siis osutus igasugune informatsioon väga tänuväärseks. Tegelikult sisaldab foorum väga häid nippe ja mõtteid, kuidas oma reisi korraldada. Samas pean möönama, et leidsin vähe infot Kuubal lapsega reisimise kohta . Sellise info saamiseks tuli teha palju ekstra tööd ka inglis keelsetes foorumites, kuid isegi seal olev info on kuidagi lünklik. Nüüd kaks nädalat peale huvitavalt reisilt saabumist (oleme värsked ja puhanud) jagan heameelega oma pere kogemuste põhjal nõuandeid, kuidas reisida Kuubal ühe aastase lapsega. Kellel on antud teema vastu rohkem huvi, siis küsige julgelt.

Agur

Kui sa alguses kirjutad, et essugi leida pole, siis miks sa otsa lahti ei tee ja oma kogemusi avalikult foorumis ei jaga? Kirjuta põhiline kondikava valmis ja kui tekib küsimusi, eks siis küsitakse juurde.

  1. Kus Kuubal viibiste
  2. Kuidas liikusite
  3. Millised olid ohud/probleemid
  4. Kas kasutasite erilisi teenuseid(seoses lapsega)
  5. Kas pidite millegist loobuma
    Jne. Võid ju kirjutada ka seda kuidas kohale saite ja tagasi. Võid kirjutada näiteks lapse tarbeks tehtud kulutuste detailidest. Kirjuta mees ;)

Jah, kirjuta palun veidi. Et kus käisite, mis meeldis ja mis mitte jne.

Plaanime ka pikemat reisi aastase lapsega. Igasugune info Ja kogemus - nii asukohaspetsiifiline kui üldine, kulub marjaks ära. Tänan juba ette!

Tripikad räägivad
Eesti suurim reisifoorum. Küsi siin oma küsimus või jaga häid soovitusi