Reis matkabussiga

Tere. Plaanin minna matkabussiga reisile. Marsruut oleks siis Poola - Hungari - Rumeenia - Bulgaaria. Tagasi läbi Balkanimaade. Loeks huviga soovitusi. Reisi pikkus 15 päeva. Ettetänades.

Ungari on see maa meie emakeeles!

Tere,

Mina oleks huvitatud, jätaks ka oma maili anuvaljak@hot.ee

Anu

Millal plaanite minna...mul sisuliselt sama ring ja oma matkabuss..juuli teine ja kolmas nädal selleks plaanitud.
zeitung@live.com

Plaanin minna 4-18 september.

To Kamboi: Kas ma saan õigesti aru, et soovid minna OMA matkabussiga reisile.
Selleks vajad, oma koostatud marsruudi kohta soovitusi. Tundub, et osad inimesed, sätivad koos sinuga reisile või sama marsruuti sõitma. Kas soovid reisikaaslasi ? Või olen ma milleski, valesti arusaanud?

To zeitung@live.com - ole hea ja anna oma reisist veidi rohkem teada, kasvõi privaatselt. Mul sama sõit juuli algusest, tagasi üle Sloveenia - Austria- Tšehhi ja lõpuks Stockholmist laevaga kodu poole, ning aega kulub üle kolme nädala. Hea oleks teada, kui mõni kaasmaalane on samas kandis. Ei oma matkabussi ja oleme kahekesi sedaaniga.

Ei soovi reisikaaslasi. Reisin abikaasa ja 2 he koeraga. Sellepärast ei saa võtta reisikaaslasi sest koertega igalpoole minna ei saa, suurlinnadesse näiteks. Tahtsin soovitusi vaatamisväärsuste kohta kus on ilus ja huvitav.

Kuidas teemaalgatusest suudeti välja lugeda seda, et ta reisikaaslasi otsib??
Selgelt küsitakse ju soovitusi.

Me oleme 2 korral matkabussiga Ungarit läbinud. Budapestist on väga head ja ilusad mälestused. Matkabuss õnnestus meil parkida kesklinna parklasse. Oli nädalavahetus ja öösel oli igal juhul parkimine tasuta ja keegi meid segama ei tulnud. Saime poole ööni linnas ringi jalutada ja kesklinnas magada. Lisaks kesklinnale käisime veidi eemal asuvas koobaskirikus ja ronisime Buda poolel mäkke.
Balatoni ääres oli järve ääres parkimine raskem, ööbida seal ei proovinud. Kuid ikkagi õnnestus leida koht, et sai ujumas käia ja järv bussist paistis. Balaton mingi super kogemus polnud, kuid üle võiks ikkagi vaadata. Rahvast oli palju ja ligipääs järvele raske, sest kõik kohad olid autosid täis.
Hevize termaaljärv Balatoni lähedal oli huvitav kogemus.
Veel käisime termaal spades Bükis ja Sarvaris, millest viimane oli ka päris tore linnake. Sarvari oma oli reklaamitud ka ühe suurimate ja parimatena, vähemalt nii kirjutas reklaam. Büki spa oli linnast eemal ja suurte hotellidega, rohkem niisugune pensionäride keskus minu arust.
Spa hinnad olid minu mäletamist mööda väga mõistlikud.

To CityLOVE : Kui vaevuksid anuu ja S-i kommentaarid läbi lugema saaksid rohkem aru.