Reis Milaanosse

TereLiigume sõbrannaga 4 päevaks Milaanosse. Kuid tahaks seda aega võimalikult soodsalt ja huvitavalt veeta. Oskab keegi õelda mis oleksid huvitavad tegeused ja parim transpordi valik. Tegevused võivad ka olla Milaanost väljas, kuna arvatavasti ei jää ainult sinna.Liigume juba oktoobris ja see on esimene kord kui iseseisvalt kusagile läheme ja tahaks, et tuleks võimalikult tore ja huvitav, kuid ka afordable. Kui kellelgi kogemusi ja ideid siis oleksime meeletult tänulikud:)

Üks päev Como järv. Rong Milaano - Como hind alates 4.80 ja tund sõitu.Võimalikud ka variatsioonid: Rongiga Varenna, sealt praamiga Bellagio, Praamiga Como ja Como - Milaano rong. Kui vähegi ilma on kindlasti tore ja huvitav.  Af(f)ordable - Como järv on turistikas ja kallis, kuid valikut on ka odavamas otsas (pean silmas lõunasööki). Piletid kokku kuskil 20 eurot 

0
0

Ostlemise koha pealt nii palju, et Milaano kesklinnas kaubad üldjuhul väga kallid ja alesid polnud.  Soovitan soojalt minna ühte parimasse outleti Euroopas -  Serravalle. Shuttle bus sõidab Milaano ja outleti vahet. Arvestada tuleks vähemalt poole päevaga... head reisi !

0
0

"Püha söömaeg" piletid tuleks kuskil 3 kuud ette osta, 2 kuud varem on need tavaliselt juba välja müüdud. Asi selles, et nad lasevad korraga sisse kuni 30 inimest ja olla saab seal 15 minutit. Siis tulevad järgmised inimesed. Väga mugav lahendus, kõik saavad rahulikult ringi vaadata, pildistada jne. Aga Santa Maria delle Grazie on siiski täitsa Milanos, mitte Milano lähedal. Minu jaoks on Milano 1-päeva linn. Ise käisin järgmistes kohtades:1. Santa Maria delle Grazie 2. Toomkirik (Duomo) 3. Galleria Vittorio Emanuele II4. San Bernardino alle Ossa5. Jalutasin Brera piirkonnas, mida siin foorumis paljud soovitasid, kuid ise ei näinud seal küll midagi erilist.  Mina oleks 1 päeva Milanos ja 3 päeva mujal (Como, Garda või Veneetsia). 

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased