Reisijad! !

Kallid foorumlased! jube tüütu on otsida teie kirju mööda kõiki teemasi reisi aegade kohta!

Teen ettepaneku kõikide närvide ja aja kokkuhoiuks kirjutada siia postitusse oma:

 • REAALSE saabumise kuupäeva
 • valitud marsruuti
 • pileti tellimise koha
 • pileti maksumuse (ja mis ajavaruga oli pilet tellitud)

Hea oleks, kui kirjutate ka seda, kas saabumise linn on Teil ainult alalise peatusena või kavatseda seal ka jääda - siis on kergem koopereeruda ühiseid tegevusi!

1
234
 • väljalend 30 juuni 12:55
 • Tallinn - Copenhagen - Frankfurt - Sydney
 • pileti tellisin Bookinghouse.ee-st
 • pileti maksumus oli 13.600 (tellimise päev - 17 aprill, ehk siis 2.5 kuud enne minekut)
 • Sydney-sse kavatsen ka jääda. Lähen aastase tööviisaga.

Kas keegi on ka tulemas?

0
0

Kas sa algusega Riiast ei taha minna, hoiaksid 3000.- kokku. Või kui minna algusega Helsingist, tuleks 4000.- odavam kui minna Tallinnast.

0
0

Kui nii võtta, siis Stockholmist saab lausa 8100 eest, Air China :)

0
0

Jah, nii ta on :)

0
0

Väljalend 17.august Riiast, saabumine Gold Coastile 20. august. Ryanairiga Riia- London, AirAsiaga London-Kuala Lumpur ja samuti AirAsiaga Kuala Lumpurist Gold Coastile. Lennupiletid kokku läksid u. 6900, ostetud viis kuud enne lendu. ja seda kas jääme Gold Coastile otsustame koha peal, aga arvatavasti lähme kuskile farmi alguses.

0
0
 • väljalend 23august, saabumine 25 august
 • Tallinn - Stockholm - Peking - Sydney
 • Tallinn - Stockholm (Estonian Air), Stockholm - Sydney (Air China)
 • Tallinn - Stockholm 796 eeku, Stockholm - Sydney 6834 eeku. Kokku 7630 eeku. Sydney pilet sai ostetud 4,5 kuud varem. Sockholmi pilet Estonian Airi kampaania käigus 4 kuud varem

Saabumisel esimene kuu aega NSW ja Victoria osariigis.

0
0

Kui suurte seltskondadega olete minemas? Endal ka august mõttes, viisa ja pilet veel taskus pole.

0
0

Väljalend 29 aprill, saabumine 30 aprill Tallinn - Hamburg - Dubai - Perth Kas on veel tulijaid?

0
0

Hetkel olen minemas üksi, kuid septembris tuleb seltsiks üks inimene üheks kuuks. Ja lisaks veel septembris ca 5 inimest pikemaks ajaks, kellega mul midagi kokku lepitud pole, kuid võimalusel hoian silma peal millega nad tegelevad.

0
0

Ma lähen mehega kahekesi. Kui mingeid küsimusi või niisama muljetada tahad siis msn [email protected] :)

0
0

Miks Perth'i kasuks otsustasid?

0
0

Saabun 7. juuni 2009 Tallinn-Riia-London-Dubai-Melbourne. Pileti tellisin Malaisian Airlines, maksis 3 kuud ettetellimisega edasi-tagasi 11130 kr + 1600 Londonisse ja tagasi EASY JET. 5. juuni põrutan hommikul Londonisse 21.15 läheb lennuk ja 27h läbi Dubai.

Raha võtan kaasa 15 000 kr ja loodan, et tulen toime. Tahaks suurlinna elu elada ja algues Melbourni tööle saada. Külma ma ei karda!

Läheme neljakesi ja sõpru on ees igas linnas. Eks kohapeal otsustab, kus kõige parem. Tahaks ehitusele tööle saada, aga see pidi suht joppamine olema.

0
0

Edasi-tagasi piletite hinnad algusega Londonist (EEK)

Kõik hinnad on toodud ''alates'', eeldades kohtade olemasolu odavaimas võimalikus broneerimisklassis. Odavaimal tasemel kohtade saadavus on kahjuks väga piiratud, kuid umbes 1000 krooni kallima hinna eest on võimalusi rohkem.

Hinnad põhinevad kehtivatel valuutakurssidel ning sisaldavad kõiki makse ja lisatasusid seisuga 23.04.2009.Nii maksude ja lisatasude kui valuutakursi muutused pakkumise kehtivuse ajal on võimalikud ja võivad kaasa tuua ka pileti lõpphinna muutuse.

Austraalia, Adelaide 9999 kr
Austraalia, Brisbane 9999 kr
Austraalia, Melbourne 9999 kr
www.estravel.ee

0
0

Sest, et all pool on temp. kõikumine suur ja soov oleks ikka soojemas kliimas olla. Kuid see pole kindel, et üldse sinna jääme.

0
0

Mina lähen 21.mai Tallinn-London-Dubai-Brisbane ja läks maksma 10680.- Kas on kedagi veel, kes sama lennuga juhuslikult läheb? Kuna lähen üksi oleks hea kui oleks mõni reiskaaslane.

0
0
1
234
Lennupakkumised
Reisikaaslased