Reisimine Boliiviasse ja Lähis-Ida riikidesse ebasoovitav

Välisministeeriumi kodulehelt leiab uuendatud info kriisipiirkondade kohta, kuhu eestlastel on mittesoovitav reisida. SARSihullus hakkab taanduma ja Peking pole enam ohtlikus nimekirjas, kuid lisaks Lähis-Ida riikidele on nimekirja lisandunud ka Boliivia.

Siin ka Boliivia rahutuste taust läbi eesti ajakirjanduse:

Postimehe lugu EPL 1 EPL 2

Loodame, et jama on varsti möödas ja uksed jälle avatud. Mina tahan sinna tagasi.

Ai-ai siin Lahis-Idas on praegu vaga ohtlik. Hullult palju ilusate tumedate silmadega noori tudrukuid, kes valismaalaste vastu huvi tunnevad :) Arge parem tulge (eriti mehed) :) Kus juures laaneosas (Iraanis) polnud asi uldsegi nii hull, siin louna osas on tunduvalt hullem.

Nii et hoidge heaga eemale. Mina olen hoiatanud. :)

Ära parem neid moslemi naisi mitte vaatagi. Näh mõni lääneriikidest pärit meeskodanik on hädavaevu pääsend kividega surnuksloopimisest (shariaat) pärast vahekorda mõne abielus oleva iraani naisega. Ja see, et noored tüdrukud flirtima kipuvad on jah üks islami riikide mõistetamatuid omapärasid.

Iraan on haige teokraatlik maa,kui sinna läheks siis aint revolutsiooni tegema...

mul on hea meel undu sinu suguste inimeste üle, kindlasti oled ise käinud Iraanis ja oled hästi kursis sealses elus toimuvaga, et oskad meile nii huvitavaid ja informatiivseid postitusi teha. kindlasti oleme me ka ühisel arvamusel, et vabastajad peaksid niipea kui võimalik sinna demokraatiat viima minema... lammas