Reisimine Kariibi saarte vahel

Tere.
Küsimus teadjatele -

Kuna Kariibi meres on hästi palju saari(riike) ja nende vahemaad ei ole väga suured, siis kas on võimalik nende vahel laevade/paatide/praamide jne. sõita ning palju seal piletid võiksid maksta?

Ning kas ma olen õigesti aru saanud, et Haiti ja Jamaica on kõige ohtlikumad riigid/saared seal?

Kindlasti pole sa õigesti aru saanud...Jamaika küll ohtlik riik ei ole.

Tere!
Ma ise käisin kariibi mere kruiisil 2006 kevadel.
Peale läksime Floridas ja sõitsime ümber Kuuba. Peatused tehgime Bahamal, Jamaical, Grand Gayman ja Mehhiko.
Me küll käisime ringi enamjaolt turistituuridega ja üsna turvatult. Aga Jamaikal ei soovitaks eriti rõõmsalt seiklusi minna otsima, kuigi ma ise olin enne sinna minekut veendunud, et kõik on lõbusad ja sõbralikud. Politseist ei tasu abi väga palju loota sest nad kõik ütlevad sulle et No problem, mon!, ning samas ei liiguta lillegi, vaid jätkavad oma eelmist tegevust. Vähemalt see oli minu kogemus jamaikaga. Muidugi oli seal küll väga tore ja ilus ka. Lihtsalt peale seda kui seal isiklikult olin käinud ei olnud mul enam mingit soovi seal üksinda ringi seigelda, vaid ikka grupiga.
Samuti ei julgeks ma väga Mehhikos ilma grupita väga ringi käia. Kuigi minu meelest oli seal küll ohutum kui Jamaikal, oli siiski kohalikke väikekülades näha pisut hirmutav.

Samuti ei julgeks ma väga Mehhikos ilma grupita väga ringi käia. Kuigi minu meelest oli seal küll ohutum kui Jamaikal, oli siiski kohalikke väikekülades näha pisut hirmutav.- ???
No tere talv! Kas sa mööda Eestit käid ka ainult grupiga? Eesti väikekylades ka ju kohalikke liikumas.

Mehhiko kohalike jaoks, eriti väikelinnades, kus eriti turiste ei käi, on gringod ja turistid parim saak. Meil Eestis on tsivilisatsioon vägagi kõrgelt arenenud nendega võrreldes. Seal ringi käies ära imesta, kui esimese tunni jooksul sind paljaks röövitakse või isegi maha koksatakse.

Sinu juttu lugedes imestan, kuidas mina ja muud turistid Mehhikos mööda maad rännates - mööda kylasid ja linnu ning kohalikku transporti kasutades - ellu oleme jäänud. Eesti 'tsivilisatsioon' ei ole parem kui Mehhikos. Btw, mida sa yleyldse pead silmas 'tsivilisatsiooni' all?