Reisisoovitusi veebruariks

Tere!

Pakkuge ideid veebruari reisiks. Tingimused: hea meditsiiniabi kättesaadavus, turvaline (reisib ka 1-aastane laps), soe (~30C), malaaria ohtu ei tohiks olla (lapse tõttu), reisi pikkus u 2 nädalat, mitte liiga kallis (kohapeal), ei soovi kuurortreisi, ideaalis võiks olla mingi saar, eelarve ~3000-4000.- (2 täiskasvanut, 1 laps). Juba käidud kaugemad kohad: Sri Lanka, Tai, Kuuba, Mikroneesia, Tansaania.

Aitäh!

Ühendemiraadid.Soe,aga mitte kuum,malaariat pole,arstiabi super.Helsinkist otsereis(omal käel piletid ostes ca 250Eur täiskasvanu edasi-tagasi) Majutusasutusi üüratum valik korterist kuni 5*hotellini välja igale rahakotile. Dubais ranna ääres muidugi hinnatase teine,kui kõrvalemiraadis Sharjas.Metrooühendus hea,taksosõit maksab väga vähe.

Suur tänu! Araabia poolsaar on alati huvitanud, aga kas pigem Dubai (vist väga kallis) või hoopis Abu Dhabi, Katar vms?

Araablased puhkavad Egiptuses. ;) Nüüd saan jälle pahandada, et julgen soovitada, aga kuidas siis maailma suurimas vabaõhumuuseumis ja maailma kauneimas akvaariumis Egiptuses on käimata??

Nii kena eelarvega nagu teil tulge Sharm el Sheikhi Four Seasons hotelli, või võib ka Rixos Seagate. Esimene on nagu eliithotellid ikka privaatne, numbritube kõigest paarisaja ringis, suurel ja rohelisel territooriumil, mis imho ei jää sugugi alla Seishellidele. Ehituselt vanem, esindab klassikalist araabia arhitektuuri. Siinne endine hotellijuht ms saadeti edasi Bora Borale, sealgi head teeninduskultuuri propageerima.

R. Seagate (mitte sassi ajada nn vana Rixosega) on luksuslik kõik hinnas tüüpi suurhotell, vastvalminud ja selline moodne kandiline funk aga üldiselt suhteliselt erk. Lastehooldus on mõlemas hea, pidades silmas et nii hea nagu te ilmselt kunagi kogenud pole, meil siin on lastesõbralik ja lasterohke riik.

Täiesti piisavalt mugavaks puhkuseks piisab ka poolest teie eelarvest, võib soovi korral paar ööd veeta mõnes teises hotellis, isegi linnas, lihtsalt elamuse mõttes.

Sharm on parim snorgeldamiseks, sellist veealust maailma näeb veel ehk ainult Maldiividel. Snorgeldamisrand on Four Seasonsil parem kui Rixosel, kellel on madal liivarand selline Pärnu taoline.

Lennukiga võib reisida Kairosse või Luksorisse kultuuri nautima ja Petra reise tehakse ka, kui hästi planeerida näeb ära üsna mitu maailmaimet seega. Aastase lapsega ei teagi ka kas neid siiski soovitada. Mis te seal saarelgi nii väga teeksite, ilmselt ka lihtsalt lebaksite rannas... :)

Mina küll ei pahanda! Aga miks araablased Egiptuses puhkavad?

betzi, eks ikka seepärast, et nad elavad seal :D

Kõik araablased vast ei ela ikka. :D

No kas sulle seal elavatest 95 miljonist ei piisa, et kuurortides neid piisavalt oleks? Eks mõni satub mujalt ka massi sisse ära:)

Kas ka AÜE araablased lähevad Egiptusesse puhkama, see oli mu küsimus? Ja kui jah, siis miks?

Vaevalt, kui siis saudid või jordaanlased, kes kohe kõrval. Neid AÜE omasi on 2 miljoni ringis võrreldes 95 miljoniga Egiptuses, aga elatustase muidugi hoopis teine, eks mõni ikka sinna satu, kes püramiide taha näha. Aga kui Araabia poolsaar huvi pakub, siis AÜE on veebruaris täitsa ok puhkuseks, eriti Norwegiani 159 eurose hinna juures Helsingist. Kui see tundub liiga igav, siis kõrval on Omaan kus rohkem ajalugu ja mägesi jne. Temperatuur ka hoopis teine, eriti öösiti. Teie eelarvega saate AÜE või/ja Omaanis päris luksusliku puhkuse organiseerida.

Kas Omaan on hetkel turvaline?

Eilatisse on teatud päevadeks väga soodsad hinnad. u 100 eurot edasi-tagasi.

Iisraelis külm pole veebruaris?

betzi, millal ta ebaturvaline oli? Pole küll midagi kuulnud. Inimesed on sõbralikud, teed ja infra head, paketireiside turistimassi ka ei ole, vaatamist küllaga, Rannas ujumisega on natuke kehvasti naistel, hotelli bassus ja ka näiteks Wadi Shabi s oli väga mõnus turistid omaette ujuda ja päikest nautida, Niswa ja Jebel Sharm tasuks ka kindlasti plaani võtta, see nn Araabia Grand Canjon on täitsa lahe.

Oh ma nii rumal selle kandi riikide osas... pole käinud, ei tea... aga Omaan tundub väga põnev!

Republic of Cabo Verde on selle koha nimi inglise keeles, kui eestikeelne nimi kohe kuidagi peale ei lähe. Cabo Verde ka portugali keeles ja Kabu Verdi kreooli keeles. Matside keeles siis Roheneemesaared.

Enamus paketikaid lenb Sal ile. Tripis on Roheneemesaarte kohta teemad olemas. Liiv ja tühi väli, kui plaan nädal rannas vedeleda või lohesurfiga tegeleda siis õige koht, saar ise väike, poole päevase tuuriga näeb kõik vähegi vaatamisväärse ära.

Cape Verde (/ˌkeɪp ˈvɜːrd/) or Cabo Verde (/ˌkɑːboʊ ˈvɜːrdeɪ/, /ˌkæb-/) (Portuguese: Cabo Verde, pronounced [ˈkaβu ˈveɾðɨ]), officially the Republic of Cabo Verde,[9] (Wikipedia)