trip-krainetrip-ukraine-dark
Rhodos

Tere,

Kas on mõtekas 10 päevast reisi sinna hakata ise planeerima,või kasutada reisibüroo teenuseid?Pean silmas tasuvust.On kellegil jagada oma muljeid?

võta pakett (8 päeva) ja asi ants. vali kõige soodsam (lastminute)ja ekskursioonid tee kohapeal omal käel.

Meil ka augusti lõpus Rhodosele minek, võetud ainult edasi-tagasi lend. Kas Rhodosel on ka kodumajutust?

Huvi pärast küsin, et palju see edasi-tagasi lend siis maksab ja kui palju arvestate sellisel juhul ühe inimese majutuse peale? Ise käisime Rhodosel mai lõpus, paketireis (3* hotell koos hmmikusöögiga, lisaks transfeer lennujaamast hotelli ja vastupidi jne) maksis ~5000 EEK. Kas omal käel saaks oluliselt odavamalt (ehk kaaluks tulevikus isegi sellist varianti)?

mai saa aru, kuidas see võimalik on käia ˇ5000 krooniga rhodosel ja seal juures on ka hommikusöök?:D..kust te leiate neid pakkumisi, ise tahaks minna Tenerifele ja otsiks ka odavamaid pakkumisi:D Aga mis reisifirmaga te käisite?

Arvan, et viimaseminuti pakkumised on piisavalt soodsad ja mõistliku hinnaga. Vahe on liiga väike ja mõni "üllatus" võib selle ära nullida.

sealt need selle kevade-suve odavad hinnad. Tavaliselt ei ole nii odavad hinnad, kuid kampaaniate käigus juhtub. Ise valisime Kreeta ja meie 4 liikmelisele perele maksis see 14000.- Ei olnud viimase hetke hind vaid üle kuu aja ette ostetud. Ise ei oleks kindlasti odavamalt saanud.

Mais oli rohkem soodukaid (5000se viimase hetke reisi õige hind oli ~9000), juu siis polnud veel Eestis puhkuste aeg ja nõudlus pakettide järele oli väiksem. Samas olid Rhodosel juba ~30 kraadised ilmad. Samas hinnaklassis oli valida mitmete Vahemere-äärsete sihtkohtade vahel. Kellel kannatab, see võib ju reisi ka septembrisse lükata, siis on ka ilmselt rohkem viimase hetke pakkumisi. Arvestades, et meil on siin hetkel kehv suusailm, pole ilmselt raske odavama otsa puhkusepakette varakult maha müüa, eriti suvepuhkuste perioodil.

Käisime juunis kõik hinnas (5500.- )paketiga Rhodosel.Kõik väljasõidud võtsime ette omal käel ja väga rahul puhkusega.

Meie saime ainult lennu mais Estraveli kampaania ajal 2000.- inimene. Kindlasti ei tule ta odavam kui paketireis kuid meile ei meeldi elada ühes hotellis vaid sõidaksime ringi.Sellest tingituna veel kord küsimus: kas Rhodosel on ka kodumajutust?

Sihtkoht: Rodos, Kreeka Algpunkt: Tallinn Reisi algus: 11.07.2008 Väljumise kellaaeg: 11.15 Pakkumine kehtib kuni: 10.07.2008 Kestvus: 8 päeva Majutusliik: Tuba koos hommikusöögiga Hind (alates): 4400 EEK